خانه / بیت کوین / تایلر وینکلواس: بیت کوین از خود طلا برای طلابودن شایسته‌تر است!

تایلر وینکلواس: بیت کوین از خود طلا برای طلابودن شایسته‌تر است!

تایلر وینکلواس: بیت کوین از خود طلا برای طلابودن شایسته‌تر است! : تایلر وینکلواس، یکی از بنیان‌گذاران صرافی جمینی، در اظهارنظر تازه خود عنوان کرده است که بیت کوین می‌تواند با استفاده از ویژگی‌های خود طلا، آن را شکست دهد.به گزارش کوین تلگراف، تایلر ونکلواس، در توییت تازه خود، ضمن بیان این مسئله که بیت کوین بهتر از طلاست، افزود:

بیت کوین ده برابر طلا مزیت دارد.

تایلر وینکلواس: بیت کوین از خود طلا برای طلابودن شایسته‌تر است! | بیت کوین | اتریوم | ارز دیجیتال | ماینینگ | دستگاه ماینر | خرید و فروش ارز دیجیتال | ماینر

تایلر وینکلواس: بیت کوین از خود طلا برای طلابودن شایسته‌تر است!

در طول بیش از یک دهه گذشته، قیمت بیت کوین به‌شدت افزایش یافته است و در این مدت از بسیاری از دارایی‌های دیگر عملکرد بهتری داشته است. در حال حاضر، برای بسیاری بیت کوین ذخیره ارزش بهتری از ارزهای رایج است و آن را با طلا مقایسه می‌کنند. باید به یاد داشت که طلا برای هزاران سال، به‌عنوان یک ذخیره ارزش عمل کرده است. نبراسکان گونر (NebraskanGooner)، معامله‌گر ارزهای دیجیتال و یکی از چهره‌های شناخته‌شده توییتری، در مصاحبه‌ خود عنوان کرد:

نمی‌فهمم که چرا بین طلا و بیت کوین رقابت وجود دارد. برای من، هم طلا و هم بیت کوین ذخیره ارزش هستند.

تایلر وینکلواس در توییت خود یک تصویر نیز منتشر کرده است که عملکرد بیت کوین و طلا را با یکدیگر مقایسه می‌کند. از میان هفت دارایِ نمایش‌داده‌شده، طلا با توجه به میزان سرمایه‌ای که به صورت طلا وجود، در رده اول قرار دارد. در حال حاضر ارزش بازار طلا ۹ تریلیون دلار و ارزش بازار بیت کوین تنها ۳۰۰ میلیارد دلار است. از سوی دیگر، در بخش کمیابی، بخش‌پذیری، انتقال‌پذیری، دوام، دشواری جعل و سهولت در نگه‌داری، بیت کوین گوی سبقت را از طلا ربوده است.

در سال ۲۰۲۰، شاهد افزایش توجهات پیرامون بیت کوین، به‌عنوان یک ذخیره ارزش از نگاه عموم مردم بودیم. سرمایه‌گذاری گسترده غول‌ها سرمایه‌گذاری و جریان‌های اصلی نیز گواهی بر این واقعیت است.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری