خانه / اتریوم / دو میلیونر بیت کوین فاش کردند که صاحب مقدار زیادی اتریوم هم هستند

دو میلیونر بیت کوین فاش کردند که صاحب مقدار زیادی اتریوم هم هستند

دو میلیونر بیت کوین فاش کردند که صاحب مقدار زیادی اتریوم هم هستند : دو‌قلو‌های وینکلواس (Winklevoss) که به عنوان اولین میلیونر‌های بیت کوین در جهان شناخته می‌شوند، حالا می‌گویند که بیت کوین تنها ارز دیجیتال موجود در سبد دارایی آن‌ها نیست.

به گزارش دیلی هودل، تایلر (Tyler) و کامرون (Cameron) وینکلواس، دو بنیان‌گذار صرافی ارز‌های دیجیتال جمینی (Gemini) در مصاحبه‌ای با کامیلا روسو (Camila Russo) از د دفاینت (The Defiant)، گفتند که در اتریوم نیز سرمایه‌گذاری‌های بزرگی انجام داده‌اند. اتریوم به لحاظ ارزش بازار ارز‌های دیجیتال، در جایگاه دوم قرار دارد.

بدون شک، مبلغ زیادی اتر داریم. [تعداد] آن‌ها زیاد است و ارزش مادی چشمگیری دارند. بله بسیار زیاد… فکر می‌کنم می‌توان گفت این مقدار اتر برای هر کسی با هر استانداردی که آن را قبول دارد، ارزش مادی قابل‌توجهی به شمار می‌رود. این درست مانند میزان ثروت افراد است (که هر کسی با هر استانداردی می‌تواند بگوید مقدار ثروت او زیاد است یا کم).

دو میلیونر بیت کوین فاش کردند که صاحب مقدار زیادی اتریوم هم هستند | بیت کوین | ماینر | ماینینگ | دستگاه ماینر | خرید و فروش ارز دیجیتال | ارز 724

دو میلیونر بیت کوین فاش کردند که صاحب مقدار زیادی اتریوم هم هستند

این دو‌قلو‌ها مقدار سرمایه‌گذاری خود در اتریوم را فاش نکردند؛ اما اشاره کردند که تقریبا به همان اندازه که بیت کوین دارند، اتریوم هم دارند.

[تعداد اتریومی که داریم] قابل ملاحظه است. چند سال پیش بود که با هم تصمیم گرفتیم مقدار زیادی اتر بخریم و این کار را انجام دادیم.

در سال ۲۰۱۳، این دو برادر فاش کردند که ۱۲۰,۰۰۰ بیت کوین دارند که یک درصد از کل بیت کوین‌های آن موقع را تشکیل می‌داد. با احتساب قیمت کنونی بیت کوین (۸,۷۶۶)، ارزش این گنجینه به بیش از یک میلیارد دلار می‌رسد.

اگر این دو‌قلو‌ها به همان اندازه که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند اتر داشته باشند، با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت مالک حدود ۴ درصد از کل اتریوم‌های در گردش هستند.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری