خانه / اتریوم / قیمت اتریوم برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به ۱۹۰ دلار رسید

قیمت اتریوم برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به ۱۹۰ دلار رسید

قیمت اتریوم برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به ۱۹۰ دلار رسید : اتریوم طی سه روز گذشته، نزدیک به ۱۲ درصد رشد کرده و در عین حال، بیت کوین خودش را در بالای ۷,۰۰۰ دلار تثبیت کرده است.

به گزارش دی کریپت، امروز قیمت اتریوم، فقط طی چند ساعت، بیش از چهار درصد رشد کرد و برای اولین بار در ماه جاری، به ۱۹۰ دلار به ازای هر واحد رسید.

پس از روند دیروز و رشد بازار ارزهای دیجیتال، روز گذشته هم اتریوم هفت درصد صعود کرد و در حال حاضر با قیمت ۱۸۹.۹۱ دلار معامله می‌شود. به نظر می‌رسد سقوط قیمت نفت در روز دوشنبه، در بازار ارزهای دیجیتال و سهام تأثیر خود را گذاشته است. اما از آن زمان تا به حال این بازار‌ها و به دنبالشان برخی دیگر، روند خود را تا حدودی باز‌یافته‌اند.

آخرین باری که اتریوم بالای ۱۹۰ دلار معامله می‌شد، به پیش از سقوط شدید بازار در ۱۲ مارس (۲۲ اسفند ۹۸) بر‌می‌گردد. با این حال، راهی طولانی برای بازگشت به نرخ اواسط فوریه (اواخر بهمن ۹۸) یعنی ۲۸۵ دلار، پیش روی این ارز دیجیتال است.

قیمت اتریوم برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به ۱۹۰ دلار رسید | بیت کوین | اتریوم | ماینر | دستگاه ماینر | ماینینگ | خرید و فروش بیت کوین

قیمت اتریوم برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته به ۱۹۰ دلار رسید

از طرف دیگر، به نظر می‌رسد محبوبیت اتریوم در میان سرمایه‌گذاران تازه‌کار، افزایش یافته است.

شرکت سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale)، هفته گذشته گزارش داد که در سه ماهه آغازین سال ۲۰۲۰، این شرکت شاهد هجوم گسترده‌ای برای ارز اتریوم بوده است.

در عین حال، قیمت بیت کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار، امروز با ۱۰ درصد رشد به قله ۷٬۶۰۰ دلاری رسید. به نظر می‌رسد بقیه بازار نیز، آماده‌ی همراهی با این روند هستند. ریپل (XRP) با چهار درصد و کاردانو با ۹ درصد صعود همراه بودند. تزوس نیز با ۸ درصد رشد، به ۲.۶۳ دلار رسید.

برخی تحلیلگران بر این باور بودند که قیمت بیت کوین برای آغاز روند صعودی، لازم است از مرز ۷٬۲۰۰ دلار عبور کند. حالا که این اتفاق افتاده، آیا بیت کوین موفق خواهد شد؟

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ایلان ماسک

واکنش جک دورسی به فروش توییتر: به ایلان ماسک اعتماد دارم

از زمانی که ایلان ماسک توییتر را خریداری کرده است. بسیاری از فعالان این شبکه اجتماعی …

استخراج ابری