خانه / بیت کوین / قیمت بیت کوین دوباره به بالای دوازده هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین دوباره به بالای دوازده هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین دوباره به بالای دوازده هزار دلار رسید : ساعاتی پیش قیمت بیت کوین برای دومین بار طی ماه جاری به بالاتر از ۱۲,۰۰۰ دلار رسید. سؤال اصلی اینجاست که آیا این بار بیت کوین این سطح قیمتی را حفظ می‌کند یا نه.به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین حدود ساعت ۶ صبح به‌وقت تهران، توانست از سد ۱۲,۰۰۰ دلاری عبور کند. جهش بیت کوین در حالی رخ داد که روز گذشته نمودار هفتگی ارزهایی نظیر چین لینک (LINK) و باند پروتکل (Band Protocol)، با سودهایی بیش از ۳۰٪ بسته شد و توجهات بسیاری به‌سمت آنها معطوف بود.

قیمت بیت کوین دوباره به بالای دوازده هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین دوباره به بالای دوازده هزار دلار رسید | بیت کوین | ماینر | ماینینگ | ارز 724 | ارز دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین | خرید و فروش دستگاه ماینر

راکش یوپادهیای (Rakesh Upadhyay)، از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال، معتقد است که نوسانات قیمت بیت کوین به‌گونه‌ای بود که باعث ایجاد یک الگوی پرچم در نمودار روزانه شد و معامله‌گران نیز از شکل‌گیری آن آگاه بودند و انتظار شکستن سطح ۱۲,۰۰۰ دلاری را می‌کشیدند. او در ادامه افزود:

[نوسانات] جفت ارز بیت کوین/دلار یک الگوی پرچم را تشکیل داد که معمولا به‌عنوان یک الگو برای تداوم روند عمل می‌کند. شکستن و نگه‌ داشتن سطحی بالاتر از الگوی پرچم، اولین نشانه از آن است که گاوها در موقعیت قدرتمندتری هستند. هدفی که پس از شکستن این سطح باید منتظر آن باشیم ۱۴,۷۵۶ دلار است. بااین‌حال، با توجه به آنکه مقاومت بالاتر ۱۲,۳۴۰.۳۷ دلار نزدیک است، معامله‌گران می‌توانند منتظر بمانند تا این قیمت قبل از چرخش روبه‌بالا، در بالای این سطح تثبیت شود.

حالا که قیمت بیت کوین توانسته است سطح ۱۲,۰۰۰ دلاری را فتح کند، خریداران باید با فراهم‌کردن حجم معاملات کافی، قیمت را به‌سمت ثبت رکورد تازه سوق دهند. رکورد قبلی هفته گذشته و در قیمت ۱۲,۱۲۲ دلار ثبت شده بود.

همزمان با شکسته‌شدن مقاومت ۱۲,۰۰۰ دلاری، بازار آلت کوین‌ها نیز با کاهشی جزئی همراه بود. در این میان باند پلتفرم و چین لینک بیشترین کاهش قیمت را متحمل شدند و سپس به سطح پیشین خود بازگشتند. درحال‌حاضر هر واحد چین لینک با قیمت ۱۳.۷۹ دلار معامله می‌شود.

قیمت کاردانو هم با کاهشی ۲.۳۹ درصدی به ۰.۱۴۵ دلار رسیده است. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال ۳۵۴ میلیارد دلار است و بیت کوین سهمی ۶۰.۹ درصدی از آن را در اختیار دارد.

 

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری