خانه / مجله / خرید و فروش تتر

خرید و فروش تتر

خرید و فروش تتر

تتر یک ارز دیجیتالی است بدین معنا که هر یک تتر توسط یک دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود. بر اساس چنین ایده ای و از طریق توانایی عملیاتی ارزهای دیجیتالی ارزش دلار ثابت می‌ماند. در دنیای ارزهای دیجیتال مردم تتر را “سکه پایدار” نامیده اند.          (خرید و فروش تتر)

همه چیز درباره خرید و فروش tether

این ارز دیجیتالی در سال ۲۰۱۵ به نام Realcoin راه اندازی و نامگذاری شد و امروزه با ارزش ۲ میلیارد دلار و با نام USDT، در گردش است. با توجه به گزارش CoinMarketCap.com در ماه نوامبر سال گذشته، این ارز دیجیتالی با هک شدن ۳۱ میلیون دلاری ضربه شدیدی خورد.

خرید و فروش تتر | خرید و فروش حضوری | ارز دیجیتال | ماینر | ریگ | فارم ماینیینگ | بیت کوین

چه کسی مسئول این ارز دیجیتالی است؟

توکن های تتر توسط Tether Limited، یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا صادر می‌شود. وب سایت تتر می‌گوید که این ارز در هنگ کنگ به ثبت رسیده و با دفاتر گوناگون در ایالات متحده در حال فعالیت است. این شرکت دارای تیم مدیریتی مشابه با بیتفینکس است، بیتفینکس یک صرافی دیجیتالی در هنگ کنگ است. این صرافی یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتالی در جهان است. ژان ولدر (Ludovicus van der Velde) مدیرعامل هر دو شرکت بیتفینکس و تتر است و فیلیپ پاتر مأمور اصلی امورات استراتژیک هر دو شرکت است.

خرید و فروش tether

اول پرداخت به عنوان بزرگ‌ترین مرکز خرید و فروش تتر برای امنیت و سهولت فرآیند خرید تتر تدابیر ویژه‌ای اندیشیده که به واسطه آن می‌توانید به راحتی از همین صفحه و تنها با طی کردن چند مرحله ساده، سفارش خرید تتر خود را به انجام برسانید.

نحوه دریافت کیف پول USDT :

ابتدا باید در سایت www.tether.to ثبت نام کنید و سپس کیف پول USDT را دریافت نمایید. چنانچه از داخل ایران می خواهید ثبت نام را انجام دهید دقت کنید تا آدرس ایران را وارد نکنید زیرا ایران تحریم می باشد.

نحوه خرید تتر :

برای خرید تتر به یک منبع معتبر مراجعه نمایید. شرکت Payment Tehran برای شما این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خرید را انجام دهید. شرکت Payment Tehran با داشتن پشتیبانی و سرعت بالا به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید به خرید و فروش تتر بپردازید. این شرکت با داشتن تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

>>> تماس با ما

>>> اینستاگرام ما

>>> محاسبه درآمد دستگاه های ماینینگ

خرید و فروش تتر

استخراج ابری