خانه / اخبار جهان / ریپل سومین شرکت نیکوکار در خلیج سانفرانسیسکو از نظر روزنامه سانفرانسیسکو

ریپل سومین شرکت نیکوکار در خلیج سانفرانسیسکو از نظر روزنامه سانفرانسیسکو

ریپل سومین شرکت نیکوکار

ریپل سومین شرکت نیکوکار

شرکت ریپل، توسط روزنامه سانفرانسیسکو بیزنس تایمز (San Francisco Business Times) به‌عنوان سومین شرکت خیّر و نیکوکار در منطقه خلیج سانفرانسیسکو شناخته شد.

در سال گذشته میلادی، شرکت ریپل بیش از ۵۴ میلیون دلار به خیریه‌های خلیج سانفرانسیسکو کمک کرده است. شرکت‌های سیسکو (Cisco) و لاکهید مارتین (Lockheed Martin)، دیگر شرکت‌هایی هستند که در کنار ریپل در صدر فهرست برترین شرکت‌ها از نظر نیکوکاری و بشردوستی قرار گرفته‌اند در منطقه خلیج سانفرانسیسکو شناخته شده است.

سال گذشته، کمک نقدی این شرکت به خیریه‌های Bay Area به بیش از ۵۴ میلیون دلار رسید. ریپل همراه با غول دفاعی لاکهید مارتین و شرکت سیسکو، شرکت بزرگ فناوری، به پنج نفر برتر تبدیل شده است.

یش از ۹۲ میلیون دلار مشارکت در رتبه اول قرار دارد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، ریپل با Tipping Pont غیرانتفاعی مستقر در سانفرانسیسکو برای بهبود تحرک اقتصادی در منطقه شریک شد. در سال ۲۰۱۸ نیز ۲۵ میلیون دلار به طرح‌های شمول مالی متعهد شد.

دیروز، اتریوم ، دومین ارز دیجیتال بزرگ، از سطح ۱۷۰۰ دلار در صرافی بیت استمپ بالاتر رفت و مقاومت را شکست. دلیل این افزایش ممکن است افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا باشد. پس از این افزایش، بازار شاهد افزایش ارزش ETH و سایر ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین بود. اتریوم همچنین به دلیل رویداد Merge که انتظار می‌رود در ماه سپتامبر برگزار شود، حرکت صعودی قوی را تجربه می‌کند. در لحظه انتشار، ETH با ۶٫۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۳۳ دلار تغییر می‌کند.

Alex Dovbnya (معروف به AlexMorris) یک متخصص ارزهای دیجیتال، تاجر و روزنامه‌نگار است که تجربه گسترده‌ای در پوشش همه چیز مربوط به صنعت در حال رشد دارد – از تجزیه و تحلیل قیمت گرفته تا اختلال در بلاک چین.

الکس بیش از ۱۰۰۰ داستان برای U.Today، CryptoComes و سایر رسانه های فین تک نوشته است. او به ویژه به روندهای نظارتی در سراسر جهان که آینده دارایی های دیجیتال را شکل می دهند علاقه مند است.

 


دیگر اخبار درباره ارز های دیجیتالدیگر خدمات این مجموعه:
فرمان ماینر
مشهد اکسچنج
برای خدمات طراحی سایت، تولید محتوا و افزایش سئو به راد وب مراجعه کنید

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری