خانه / اخبار جهان / Open Bazaar پنج میلیون دلار از Bitmain و OMERS Ventures کسب کرد

Open Bazaar پنج میلیون دلار از Bitmain و OMERS Ventures کسب کرد

 

OB1 ، یک شرکت توسعه پس از بازار اینترنتی غیر متمرکز Open Bazaar  ، ۵ میلیون دلار در یک دوره سرمایه گذاری Series A بدست آورده است.

بر طبق یک مطلب مطبوعاتی ، سرمایه گذاران در این دوره عبارت اند از : Bitmain  بزرگ ( استخراج بیت کوین چینی ) و شرکت VC کانادایی OMERS Ventures .

در حالی که برخی شرکت های بلاک چین ، ارائه سکه های اولیه را به عنوان جایگزینی برای جذب سرمایه سنتی می بینند ، بازیکنانی مانند OB1 به وضوح، هر دو را می پذیرند.

همانطور که در ماه دسامبر گذشته در کنفرانس Token سانفرانسیسکو (announced at the Token Summit) اعلام شد ، این شرکت، همراه با سرمایه گذاری جدید VC همچنان قصد دارد که توکن خود را در همین سال راه اندازی کند.

همچنین امروز نیز اعلام شد که این پلت فرم در اواخر این هفته یک برنامه ناظر تایید شده را راه اندازی می کند.

OB1  نیز اظهار داشت :

« برنامه های ما برای سال جاری شامل انتشار نسخه های وب و موبایل برنامه و همچنین ارائه روش های جدید به کاربران، برای تجارت یا یکدیگر است. مانند ایجاد درخواست ها و خرید و فروش ارز های دیجیتال. »

این تیم در ماه فوریه پشتیبانی از بیت کوین نقد و zcash  رانیز اضافه کرد. هدف از توکن آینده آن، این است که به نقاط درد در سراسر پلت فرم و در نهایت صنعت، اشاره کند.

برایان هافمن، مدیر عامل شرکت CEO در سایت تجارت بین المللی تایمز (International Business Times) بیان می کند : « شما مقادیر زیادی از محتویاتی را که مردم به وب سایت غیر متمرکز یا OB عرضه می کنند، دارید. و هیچ گوگلی در آن جا وجود ندارد تا آن را مرتب و به خوبی سازماندهی کند. »

همچنین بیان می کند : « من فکر می کنم اولین گام این است که به بررسی اینکه چگونه یک توکن می تواند برای ایجاد محتوای قانع کننده و کمک به ایجاد کسب و کار به تجار و تبلیغ کنندگان امکان دهد، بپردازیم. »

 

Bitmain یک جزء جدید با مشخصات بالایی است که به لیستی که تا به حال به  Andreessen Horowitz  و سرمایه گذار William Mougayar افتخار می کند، اضافه شده است.

تصویر Business deal  توسط  Shutterstock  گرفته شده است.

تصحیح : این مقاله جهت نشان دادن اینکه OpenBazaar هنوز لیتکوین را یکپارچه نکرده است، اصلاح شده است.

 

 

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری