خانه / بیت کوین / بیشتر تحلیل‌گران انتظار دارند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به بالاترین رقم تاریخش برسد

بیشتر تحلیل‌گران انتظار دارند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به بالاترین رقم تاریخش برسد

بیشتر تحلیل‌گران انتظار دارند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به بالاترین رقم تاریخش برسد : در یک نظرسنجی که کراکن (Kraken) بین کاربران خود برگزار کرد، مشخص شد که بیشتر معامله‌گران انتظار دارند قیمت بیت کوین تا پیش از ۲۰۲۱ به رکورد قیمتی جدیدی دست یابد.

به گزارش کوین تلگراف، این نظرسنجی پاسخ ۴۰۰ معامله‌گر مهم ارز دیجیتال در کراکن را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد؛ ۴۱ درصد از شرکت کنندگان خود را «سرمایه‌گذار»، ۴۰ درصد خود را «معامله‌گر» و ۱۵ درصد خود را یک «نهاد» معرفی کرده‌اند. صرافی‌های ارز دیجیتال، ماینر‌ها و پردازش‌گر‌های پرداخت نیز، ۴ درصد ما‌بقی را تشکیل می‌دهند.

سرمایه‌ی ۸۴ درصد از پاسخ دهندگان ارزشی کمتر از ۱۰ میلیون دلار داشته و ۱۱ درصد، ما‌بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون دلار را مدیریت می‌کنند. معامله‌گرانِ دارای سرمایه‌ای به ارزش ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار و بیش از آن، تنها ۶ درصد شرکت‌کنندگان را تشکیل می‌دادند.

این نظر‌سنجی نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۰ میانگین قیمت هدف برای بیت کوین ۲۲,۸۶۶ دلار است. در حالی که معامله‌گران از اتریوم انتظار ندارند که به رکورد قیمتی جدیدی دست یابد و میانگین قیمت هدف برای اتریوم را ۸۱۰ دلار می‌بینند.

احساسات کلی حاکم بر بازار اندکی صعودی به نظر می‌رسد. ۴۴ درصد از شرکت‌کنندگان بر این باورند که بازار‌ ارزهای دیجیتال در روندی صعودی است. ۲۲ درصد ابراز مخالفت کرده و معتقدند بازار روندی نزولی را طی می‌کند. ۳۴ درصد ما‌بقی نیز در این باره نظر قطعی ندادند.

بیشتر تحلیل‌گران انتظار دارند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به بالاترین رقم تاریخش برسد | ماینر | دستگاه ماینر | خرید و فروش بیت کوین | ارز 724

بیشتر تحلیل‌گران انتظار دارند که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به بالاترین رقم تاریخش برسد

در این میان، معامله‌گران تا حدودی در مورد اینکه چه محرکی در ۱۲ ماه آینده رشد بازار ارزهای دیجیتال را سرعت خواهد بخشید، اتفاق نظر داشتند. گزینه‌ی «مقبولیت و کاربرد‌پذیری» با ۱۹ درصد آرا در صدر قرار دارد. رویداد هاوینگ پیش رو با ۱۵ درصد، «درگیری» سیاسی با ۱۱ درصد، «ترس عقب ماندن از بازار» با ۱۱ درصد و «بحران» اقتصادی با ۹ درصد، دیگر پاسخ‌های این نظر‌سنجی را تشکیل می‌دهند.

شرکت‌کنندگان در زمینه‌ی عواملی که این صنعت را تهدید می‌کنند، توافق بیشتری نشان دادند. ۳۲ درصد «قانون‌گذاری» را بزرگترین تهدید بازار ارزهای دیجیتال می‌دانند. گزینه‌ی «تقلب، هک، کلاهبرداری» هم توجه ۲۳ درصد آرا را به خود جلب کرد.

به نظر می‌رسد ملاحظات بنیادین و تحلیل تکنیکال محبوبیت یکسانی میان معامله‌گران دارند. ۲۶ درصد معتقدند تحلیل تکنیکال تعیین‌کننده‌ی تصمیمات تجاری آن‌هاست و ۲۴ درصد به روش تحلیل فاندامنتال معاملات خود را ارزیابی می‌کنند. ۲۳ درصد نیز با توجه به احساسات حاکم بر بازار عمل می‌کنند.

وضعیت اقتصاد جهانی و بازار‌های سنتی تنها در تصمیمات کمتر از ۵۰ درصد پاسخ‌دهندگان تأثیر‌گذار بوده است. ۵۵ درصد از شرکت‌کنندگان معتقدند جریان اصلی مالی، تصمیمات شش ماه اخیر آن‌ها در زمینه‌ی ارز دیجیتال را تحت تأثیر قرار نداده است.

بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان (۵۴ درصد) پیش‌بینی کرده‌اند که سال ۲۰۲۰، فصل آلت کوین‌ها خواهد بود.

این نظر‌سنجی همچنین از شرکت کنندگان خود خواست تا ۵ آلت کوین مورد علاقه‌ی خود را نام ببرند. در صدر این لیست به ترتیب اتریوم، مونرو، ریپل، لایت کوین و تزوس می‌درخشند.

حدود نیمی از پاسخ دهندگان (۴۴.۴ درصد) ادعا کردند که از ارزهای دیجیتال با‌ثبات استفاده نمی‌کنند. تتر با فاصله محبوب‌ترین ارز دیجیتال با‌ثبات شناخته شد. طبق این نظر‌سنجی، ۳۳.۶ درصد از کاربران از تتر، ۸.۷ درصد از یو‌اس‌دی کوین (USDC) و ۸.۴ درصد از دای استفاده می‌کنند.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری