خانه / اخبار جهان / حدود ۲ میلیون شهروند انگلیسی ارز دیجیتال دارند

حدود ۲ میلیون شهروند انگلیسی ارز دیجیتال دارند

حدود ۲ میلیون شهروند انگلیسی ارز دیجیتال دارند  : براساس اعلام دولت انگلیس، ۱.۹ میلیون نفر از مردم این کشور دارنده حداقل یک ارز دیجیتال هستند.به گزارش ارزدیجیتال و به ‌نقل از دیلی‌ میل، مرجع راهبرد امور مالی انگلستان (FCA) که وظیفه نظارت بر حوزه مالی این کشور را برعهده دارد و تحت نظر وزارت خزانه‌داری بریتانیا فعالیت می‌کند، گزارش سالانه خود درباره ارزهای دیجیتال را منتشر کرد.

حدود ۲ میلیون شهروند انگلیسی ارز دیجیتال دارند

طبق این گزارش، حدود ۲.۶ میلیون نفر بریتانیایی طی یک سال اخیر ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند که ۱.۹ میلیون نفر از آنها همچنان دارنده آن هستند. این رقم ۴ درصد از جمعیت بزرگسال این کشور را تشکیل می‌دهد.در این برآورد، تنها افرادی لحاظ شده‌اند که یک ارز دیجیتال را در کیف پول خود نگهداری می‌کنند و کسانی که در کارگزاری‌ها (بروکرها) به‌صورت رقمی ارز دیجیتال دارند، در نظر گرفته نمی‌شوند.

منظور از رقمی، شرایطی است که یک سرمایه‌گذار، ارز دیجیتال را به‌شکل واقعی خریداری نمی‌کند و فقط ارزش دلاری دارایی در یک کارگزاری بالا و پایین می‌شود.این آمار نشان می‌دهد که از سال گذشته تاکنون، به تعداد انگلیسی‌هایی که ارز دیجیتال نگهداری می‌کنند، ۷۰۰,۰۰۰ نفر افزوده شده است.از طرف دیگر، سه چهارم (۷۵٪) مردم بریتانیا درباره ارزهای دیجیتال شنیده‌اند.

این رقم سال گذشته ۴۲٪ بود.۷۹٪ دارندگان ارز دیجیتال در بریتانیا مرد هستند و ۶۹٪ سنی بالای ۳۵ سال دارند. نکته قابل توجه اینجاست که درصد افراد بالای ۵۵ سال از ۷٪ در سال ۲۰۱۹ به ۲۲٪ در سال ۲۰۲۰ رسیده است.

حدود ۲ میلیون شهروند انگلیسی ارز دیجیتال دارند | بیت کوین | ماینر | ماینینگ | ارز دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین | ارز724 | خرید و فروش دستگاه ماینر |

براساس این گزارش، ۷۵٪ از سرمایه‌گذاران انگلیسی، کمتر از ۱,۰۰۰ پوند در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند. بیشتر این افراد در پاسخ به علت سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال گفته‌اند «آن را به‌عنوان قماری در نظر می‌گیریم که یا سود می‌کنیم یا ضرر.» این گزارش نشان می‌دهد حدود ۸٪ سرمایه‌گذاران برای خرید ارزهای دیجیتال وام دریافت کرده‌اند.

۴۷٪ سرمایه‌گذاران، از ارزهای دیجیتال خود تاکنون استفاده نکرده‌اند و ۲۷٪ برای خرید کالا و خدمات از آنها بهره برده‌اند.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری