خانه / بیت کوین / مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰هزار دلار نرسد ، اعتقادم را به آن از دست می‌دهم

مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰هزار دلار نرسد ، اعتقادم را به آن از دست می‌دهم

مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰هزار دلار نرسد، اعتقادم را به آن از دست می‌دهم : با توجه به رشد بازار ارزهای دیجیتال در میان سقوط بازارهای سنتی در طی دو هفته اخیر، دیدگاهِ جامعه ارزهای دیجیتال نسبت به قیمت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال، یعنی بیت کوین، صعودی‌تر از قبل شده است. مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل بانک تجاری ارز دیجیتال «Galaxy Digital» و یکی از افرادی که پیش‌بینی‌های جسورانه‌ و امیدوارکننده‌ای در خصوص آینده بیت کوین ارائه می‌دهد، یکبار دیگر بر روی مواضع صعودی خود درباره پادشاه ارزهای دیجیتال تأکیده کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، بر این اساس، وی با قطعیت عنوان کرده ارزش بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به ۲۰هزار دلار خواهد رسید. در مصاحبه‌ای که در تاریخ ۲ آوریل با برنامه تلویزیونی «Closing Bell» شبکه CNBC انجام شد، نووگراتز ابراز اطمینان نمود که قیمت بیت کوین حداقل پیش از ماه اکتبر ۲۰۲۰ باید حداقل دو برابر شود.

در حالی که نووگراتز قبلأ نیز افزایش قیمت بیت کوین را پیش‌بینی کرده بود، اما به نظر می‌رسد این بار وی با قطعیت بیشتری صحبت می‌کند، به طوری که به صراحت اعلام کرده اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به یک رکورد جدید دست پیدا نکند، برای همیشه از اظهار نظر در خصوص بیت کوین و پشتیبانی از آن دست خواهد کشید. وی گفت:

امسال، سال بیت کوین است و اگر قیمتش از همین الان تا پایان سال روند صعودی قابل توجهی نداشته باشد، برای همیشه از آن دست خواهم کشید.

مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰هزار دلار نرسد ، اعتقادم را به آن از دست می‌دهم | بیت کوین | ماینر | دستگاه ماینر | ماینینگ | ارز 724

مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰هزار دلار نرسد، اعتقادم را به آن از دست می‌دهم

پیش‌بینی نووگراتز در حالی ارائه شده که بازار ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین تا حد مناسبی بهبود یافته است. قیمت بیت کوین پس از سقوط چشمگیر ماه مارس که به ۳,۶۰۰ دلار هم رسیده بود، در روز ۲ آوریل به بیش از ۷,۲۰۰ دلار افزایش پیدا کرد.

این نخستین باری نیست که نووگراتز پیش‌بینی خوش‌بینانه‌ای در خصوص بیت کوین انجام می‌دهد. در واقع، وی به دلیل برخی پیش‌بینی‌های نادرست و جسورانه در مورد قیمت بیت کوین شناخته می‌شود. افراد دیگری نظیر تیم دریپر (Tim Draper) و جان مک‌آفی (John McAfee) نیز از جمله افرادی هستند که پیش‌بینی‌های جنجالی در خصوص بیت کوین انجام می‌دهند.

سال گذشته مایک نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال اظهار داشت که تمایل سرمایه‌گذاران سازمانی به بیت کوین باعث می‌شود تا قیمت این ارز محبوب تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۲۰هزار دلار برسد؛ اتفاقی که رخ نداد.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری