خانه / اتریوم / ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند

ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند

ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند  : مدیرعامل تسلا بار دیگر با انتشار توییتی جنجالی درباره ارزهای دیجیتال، نوشت که کلاهبرداری و ارزهای دیجیتال باید زیر یک سقف زندگی کنند!

به گزارش یوتودی، ایلان ماسک مدیرعامل میلیاردر شرکت خودروسازی تسلا با اشاره به رفتار سمج کلاهبرداران در فضای صنعت ارزهای دیجیتال، گفت که آنها دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند.

اگرچه برخی فکر می‌کنند این اظهارات ماسک ممکن است به‌خاطر از دست دادن دوج کوین‌هایش باشد، اشاره او به‌احتمال زیاد به ربات‌های ارزهای دیجیتالی است که به بخش پاسخ توییت‌های او هجوم می‌آورند تا وعده‌های کلاهبردارانه خود را ثبت کنند.

اسکات ملکر (Scott Melker)، معامله‌گر مشهور، به شوخی گفته که این ربات‌ها اکنون با هم تعامل هم دارند.

ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند |  بیت کوین | اتریوم | ارز دیجیتال | ماینینگ | دستگاه ماینر| خرید و فروش دستگاه

ربات‌های کلاهبردار اکنون کنترل حساب افراد را به دست می‌گیرند و با یکدیگر تعامل برقرار می‌کنند. اسکای‌نت.

اشاره‌های اولیه ماسک به این حوزه، به درگیری او با حساب‌های کلاهبرداری در توییتر مربوط می‌شد. او در ژوییه سال ۲۰۱۸، توجه دنبال‌کنندگان خود را به ربات‌های کلاهبردار اتریوم جلب کرد.

می‌خواهم بدانم ربات‌های کلاهبردار اتریوم را چه کسی می‌گرداند! عجب مهارتی!

در ژوییه سال گذشته میلادی حساب‌های توییتر ماسک، بیل گیتس و بسیاری دیگر از کاربران مشهور توییتر هک شد و تبلیغات یک کلاهبرداری بیت کوینی روی آن قرار گرفت.

در همین حال، مایکل بری (Michael Burry)، سرمایه‌گذار مشهور آمریکایی، به‌تازگی در یک پیام توییتری اظهار داشت که بیت کوین بیش از آنکه فرصت بسازد، خطرآفرین است. او در این باره نوشت:

بیت کوین یک حباب سوداگرانه است که خطرآفرینی‌اش بیش از فرصت‌هایی است که ایجاد می‌کند، با اینکه بسیاری از طرفدارانش درباره علت این که چرا بیت کوین در این برهه از تاریخ کاربردی است، درست می‌گویند. اگر نمی‌دانید که چه میزان اهرم فشار در صعود بیت کوین به کار رفته، احتمالاً دانش شما برای نگهداری آن کافی نیست.

به‌گفته قهرمان فیلم «رکود بزرگ» (Big Short)، پرسش اصلی این است که آیا بانک‌های مرکزی واقعاً از بیت کوین استقبال خواهند کرد یا خیر.

درمورد بیت کوین موضوع این است که آیا بانک‌های مرکزی از آن به‌عنوان ذخیره ارزش استفاده خواهند کرد، یا اینکه مجبور می‌شوند آن را از کار انداخته و مانند بسیاری از سفته‌ها به جایگاهی حاشیه‌ای پرت کنند؟ این چیزی است که در بلندمدت در دنیای دولت‌های متمرکز، قدرتمند، خشن و بی‌رحم اهمیت دارد.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری