خانه / اخبار جهان / هک تاریخی در توییتر جزئیاتی از دامنه وب‌سایت هکر

هک تاریخی در توییتر جزئیاتی از دامنه وب‌سایت هکر

هک تاریخی در توییتر جزئیاتی از دامنه وب‌سایت هکر  : به‌تازگی داده‌هایی منتشر شده است که نشان می‌دهد مالک وب‌سایتی که با حمله بی‌سابقه شب گذشته به حساب‌های توییتری مرتبط بوده است، می‌تواند کلید حل معما باشد.به گزارش کوین تلگراف، وب‌سایتی با نام «کریپتوفورهلث» (CryptoForHealth) نیز در هک شبکه گذشته حساب‌های توییتری نقش داشته است و هکرها ابتدا اقدام به انتشار آدرس این وب‌سایت در حساب‌های هک‌شده کرده بودند.

هکرها در ابتدا با دسترسی به حساب‌های توییتری افراد مشهور، اقدام به تبلیغ این وب‌سایت کرده بودند و اعلام کردند که با ورود به آن، ۵,۰۰۰ واحد بیت کوین دریافت می‌کنید.این پیام در حساب‌های صرافی‌های کوین بیس، بایننس، جمینی و برخی از مدیران آنها منتشر شده بود.تایلر و کامرون وینکلواس، بنیان‌گذاران صرافی جمینی در پیامی عنوان کردند که علیرغم استفاده از رمز عبور قوی و استفاده از تأیید هویت دو عاملی، هکرها توانستند به حساب جمینی نفوذ کنند.

هک تاریخی در توییتر جزئیاتی از دامنه وب‌سایت هکر

هک تاریخی در توییتر جزئیاتی از دامنه وب‌سایت هکر | بیت کوین | ماینر | ماینینگ | ارز 724 | ارز دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین | خرید و فروش ارز دیجیتال

آدرس سایت کریپتوفورهلث در همان روزی که حمله صورت گرفته، ثبت شده است. پس از آغاز حملات، این وب‌سایت نیز به‌دلیل انجام حملات فیشینگ و کلاهبرداری مسدود و از دسترس خارج شد.طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، این وب‌سایت تحت نام فردی به اسم آنتونی الیاس (Anthony Elias) از کالیفرنیا ثبت شده است. او از ایمیلی با آدرس «[email protected]» برای ثبت این دامنه استفاده کرده است.

پس از آنکه حساب‌های توییتری افرادی نظیر ایلان ماسک، جف بزوس، مایک بلومبرگ و بسیاری دیگر از چهره‌های شاخص دنیا هک شد، کلمه «بیت کوین» نیز برای ساعاتی ترند اول توییتر بود.یکی از کاربران توییتر نیز اعلام کرد که حساب کاربری مادرش هک شده و پیامی مشابه در آن منتشر شده است.

طی ماه‌های گذشته حملات این چنینی رو به افزایش بوده است و بسیاری از کلاهبرداران از پلتفرم‌هایی نظیر یوتیوب برای انجام این حملات استفاده می‌کنند.

 

اینستاگرام ارز ۷۲۴

 

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری