خانه / بیت کوین / تحلیل‌گر سرشناس: رسیدن بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ بعید به نظر می‌رسد

تحلیل‌گر سرشناس: رسیدن بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ بعید به نظر می‌رسد

تحلیل‌گر سرشناس: رسیدن بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ بعید به نظر می‌رسد

الکس کروگر (Alex Kruger)، کارشناس اقتصادی و تحلیل‌گر سرشناس ارزهای دیجیتال، گفته است که بیت کوین می‌تواند در بلندمدت قیمت ۱ میلیون دلار را تجربه کند. او با این حال معتقد است که رسیدن قیمت به ۱۰۰,۰۰۰ دلار تا پایان سال جاری میلادی بعید به نظر می‌رسد.

تحلیل‌گر سرشناس: رسیدن بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ بعید به نظر می‌رسد

تحلیل‌گر سرشناس: رسیدن بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ بعید به نظر می‌رسد | بیت کوین | اتریوم | ارز دیجیتال | ماینینگ | خرید و فروش دستگاه |

به گزارش دیلی‌ هودل، کروگر در گفت‌وگوی اخیر خود با اسکات ملکر (Scott Melker)، یوتیوبر و استراتژیست ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرده است که در نهایت قیمت بیت کوین به ۱ میلیون دلار خواهد رسید. او با این‌ حال معتقد است که زمان رسیدن به این هدف قیمتی هنوز مشخص نیست.

کروگر می‌گوید:

بیت کوین ۱ میلیون دلاری؟ تقریباً مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد. نمی‌دانم چه زمانی، اما به نظرم با آن فاصله زیادی داریم.

این تحلیل‌گر مطرح درباره هدف قیمت بیت کوین در پایان سال جاری میلادی، گفته است:

ممکن است بیت کوین تا پایان سال به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد، ولی احتمال خیلی کمی دارد، شاید بهتر باشد بگویم بعید به نظر می‌رسد، اما چندان غیرممکن نیست. در شرایط عادی تصور می‌کردم که یک توهم است، اما اکنون شرایط عادی نیست.

او افزود:

به‌تازگی شاهد عرضه تعدادی صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) بودیم و فکر می‌کنم این موضوع همه‌چیز چیز را تغییر داد. بنابراین سناریوی اصلی من [برای قیمت بیت کوین] بیشتر روی ۷۵,۰۰۰ تا ۸۵,۰۰۰ دلار است. اما آیا می‌توانیم تا پایان سال به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسیم؟ البته که می‌توانیم.

کروگر معتقد است بیت کوین تا ۱۰ سال دیگر می‌تواند دارایی‌ای بزرگ‌تر از طلا باشد.

او در این باره می‌گوید:

بیت کوین به یک دارایی [واقعی] تبدیل می‌شود. این ارز دیجیتال می‌تواند طی ۱۰ سال آینده از طلا بزرگ‌تر شود. تصور می‌کنم نقش بیت کوین در واقع رقابت با طلا باشد. [بیت کوین] طلای نسل جوان است.

این کارشناس اقتصادی گفته است که ارزهای دیجیتال در آینده‌ای قابل‌پیش‌بینی، عملکردی بهتر از سایر دارایی‌ها خواهند داشت.

کروگر می‌گوید:

همچنان معتقدم ارزهای دیجیتال تا مدت‌ها و برای دوره‌های زمانی [پیش رو] بهترین عملکرد را بین سایر کلاس‌های دارایی خواهند داشت.

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری