خانه / بیت کوین / مدیر صرافی کوین بیس: از سقوط بیت کوین غافلگیر شدم!

مدیر صرافی کوین بیس: از سقوط بیت کوین غافلگیر شدم!

مدیر صرافی کوین بیس: از سقوط بیت کوین غافلگیر شدم ! کاهش قیمت اخیر بیت کوین بسیاری را شوکه کرد. برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل صرافی کوین بیس، بزرگترین صرافی ایالات‌متحده، نیز از جمله همین افراد بود.

به گزارش یوتودی، آرمسترانگ پس از سقوط ۱۶ درصدی قیمت بیت کوین در توییتر خود اعلام کرد که بیت کوین بر خلاف انتظارات عمل کرده است. به گفته وی در بحبوحه عملکرد بد بازارهای جهانی، این رفتار بیت کوین قابل پیش‌بینی نبود. او در توییتش می‌نویسد:

وقتی دیدیم با این شرایط، قیمت بیت کوین این چنین سقوط کرده، غافلگیر شدیم. انتظاری غیر از این اتفاق داشتیم.

اظهارنظر مدیرعامل یک صرافی به بزرگی کوین بیس در خصوص قیمت بیت کوین امری است که به ندرت اتفاق میفتد.

آدام بک (Adam Back)، مدیرعامل شرکت بلاک استریم (Blockstream) از جمله افرادی بود که با انتقاد از گفته آرمسترانگ، اظهار داشت که وی نباید تنها از بیت کوین نام می‌برد.

مدیر صرافی کوین بیس: از سقوط بیت کوین غافلگیر شدم! | بیت کوین | ماینینگ | ماینر | دستگاه ماینر | خرید و فروش ارز دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین | اتریوم

مدیر صرافی کوین بیس: از سقوط بیت کوین غافلگیر شدم!

بدیهی است که بیت کوین با سهم ۶۴ درصدی از بازار ارزهای دیجیتال، یکه تاز این بازار است، اما توییت آرمسترانگ به زعم برخی، بد جلوه دادن بیت کوین بوده است. ویل پاندا (WhalePanda)، تحلیل‌گر مطرح توییتری، در پاسخ به آرمسترانگ این چنین نوشت:

فکر می‌کنم منظور [تمام] ارزهای دیجیتال باشد!

این گفته ویل پاندا موجب تحسین آدام بک نیز شد.

این در حالی بود که هفته گذشته نیز آرمسترانگ گفته بود این احتمال وجود دارد که یک ارز دیجیتال جای بیت کوین را بگیرد!

پیش از توییت آرمسترانگ، جان بولینگر (John Bollinger)، تحلیل‌گر مطرح، عنوان کرده بود که نمی‌شود سقوطی برای بیت کوین پیش‌بینی کرد. به گفته او انتظار می‌رفت که بیت کوین به عنوان یک سرپناه امن عمل کند.

نوریل روبینی (Nouriel Roubini)، اقتصاددان برنده جایزه نوبل، هم ضمن اشاره به سقوط شدید بیت کوین به نسبت بازارهای جهانی گفت که این ارز دیجیتال نمی‌تواند به عنوان ابزار کاهش ضرر مورد استفاده قرار گیرد.

در سمت دیگر جو ویسنتهال (Joe Weisenthal) قرار داشت. او بار دیگر عنوان کرد که سرمایه‌گذاران به دنبال نقد کردن سرمایه‌ها بدست آوردن پول نقد بیشتر هستند. او چند روز پیش عنوان کرده بود که بازار بیت کوین در اختیار موسسات مالی است. به گفته ویسنتهال، او این ایده که بیت کوین یک داراییِ بدون همبستگی با دیگران است را قبول ندارد.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری