خانه / مجله / محاسبه درآمد ماینر

محاسبه درآمد ماینر

محاسبه درآمد ماینر

محاسبه درآمد ماینر :ماشین حساب استخراج عموماً به وب‌سایت‌هایی اطلاق می‌شود که باتوجه به سخت‌افزاری که قصد استفاده جهت استخراج ارزهای دیجیتال با آن را دارید و همینطور در نظرگرفتن هزینه برق مصرفی و کارمزد تراکنش‌ها و سختی‌شبکه، دید دقیق‌تری نسبت به هزینه‌های جاری و سود خالص حاصل از عملیات استخراج داشته باشید.

محاسبه درآمد ماینینگ با استفاده از وبسایت وات‌توماین (WhatToMine)
از معتبرترین ماشین حساب‌های استخراج رمزارزها در حال حاضر می‌‌توان به دو وبسایت Whattomine.com و Cryptocompare.com اشاره کرد. البته پایگاه داده وبسایت Whattomine بسیار قوی‌تر است و تمامی ارزها و سخت‌افزارها را به‌دقت دسته‌بندی و مرتب کرده‌است و این موضوع به ما کمک می‌کند تا به‌راحتی بتوانیم توان سخت افزارها و سود‌ دهی استخراج رمز ارزها را با یکدیگر مقایسه کنیم. با تماشای این ویدئو سازوکار استفاده از این وبسایت را فرا خواهید گرفت.

محاسبه درآمد ماینر | خرید و فروش حضوری | ارز دیجیتال | ماینر | ریگ | فارم ماینیینگ

توجه: وبسایت وات‌توماین درآمد شما را بر حسب قیمت و سختی شبکه در همان لحظه‌ی محاسبه، بیان می‌کند. این سایت افزایش روزافزون سختی شبکه سکه‌ها و همچنین تغییرات قیمتی را در محاسبات دخیل نمی‌کند. برای مثال وقتی برای شما محاسبه می‌کند که در این ماه سیستم شما توان استخراج ۱ بیت‌کوین را خواهد داشت باید این نکته را در نظر داشته باشید که در ماه آینده با افزایش سختی شبکه، از توان استخراج شما کاسته میشود و این روند به همین صورت ادامه خواهد داشت.

همچنین در محاسبه درآمد ماینینگ دقت داشته باشید که عدد هش ریت گزارش شده در ماینر با عدد واقعی محاسبه شده توسط شما معمولاً تفاوت دارد. برای مثال اگر اسیک شما ۱۴ تراهش قدرت محاسباتی دارد ولی در استخر ماینینگ قدرت محاسباتی شما ۱۳ تراهش فراتر نمی‌رود، باید در سایت وات‌توماین عدد ۱۳ تراهش را وارد نمایید.

محاسبه درآمد روزانه دستگاه‌های ماینر با استفاده از وبسایت Asicminervalue

وبسایت ASIC‌Miner‌Value بهترین پلتفرم آنلاین برای کمک به علاقه‌مندان جهت استخراج رمزارزها است و شما می‌توانید با استفاده از این وبسایت مناسب‌ترین دستگاه ماینر را با توجه به نیازتان انتخاب کنید.
تمام اطلاعات کلیدی موردنیاز درمورد دستگاه‌های ماینر موجود در بازار در دسترس شماست و شما به راحتی می‌توانید ابزارهای مختلف را با هم مقایسه کنید و درنهایت انتخاب صحیح و هوشمندانه‌ای داشته باشید.

>>> تماس با ما

>>> اینستاگرام ما

>>> محاسبه درآمد دستگاه های ماینینگ

محاسبه درآمد ماینر

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری