خانه / مجله / خرید بیت کوین بدون احراز هویت

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

آموزش خرید بیت کوین بدون احراز هویت و بدون تلفن ثابت

(خرید بیت کوین بدون احراز هویت) ابتدا لازم است که بدانید زمانی که بدون احراز هویت شروع به انجام معامله میکنید چه ریسک ها و خطراتی را باید بپذیرید.

ممکن است پس از پرداخت پول فروشنده ارز را به شما ندهد و متواری شود.
یکی از مهم ترین خطرها این است که احتمال زیادی دارد که مورد پول شویی قرار بگیرید.
و تعداد خطرات بسیار زیادی که در ادامه به شما خواهیم گفت.

خوشبختانه هیچ یک از موارد بالا در معامله با افراد داخل سایت mhdex رخ نخواهد داد.

برای ثبت نام در mhdex اگر شما تلفن ثابت ندارید ولی میخواهید به خرید ارز دیجیتال بپردازید میتوانید از تلفن ثابت محل کار یا اقوام نزدیک خود استفاده کنید،پس از ثبت نام، به صفحه ارسال مدارک رفته و مدارک لازم را طبق راهنمای سیستم بارگذاری نمایید. سپس با ارسال تیکت به دپارتمان فنی، درخواست تایید هویت باتلفن ثابت نزدیکان یا محل کارتان را ثبت کنید.

برای خرید bitcoin بدون احراز هویت می توانید از افرادی که در فضای مجازی (تلگرام و….) به پردازید. به این صورت که شما فروشنده بیت کوین را پیدا میکنید و پول را برایش واریز می نمایید و او پس از دریافت پول ، بیت کوین را به شما انتقال میدهد و در این روش ریسک کلاهبرداری و… وجود دارد که در ادامه به انواع آن می پردازیم.

این روزها بحث ارزهای دیجیتال داغ است. با رشد چشمگیر بازار ارزهای رمزپایه، روز به روز سرمایه گذاران ریز و درشت زیادی پول خود را صرف خرید bitcoin بدون احراز هویت می کنند ولی غافل از اینکه کلاهبرداران زیادی در کمین اند.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت | خرید و فروش حضوری | ارز دیجیتال | ماینر | فارم ماینیینگ

 خرید bitcoin بدون احراز هویت چیست ؟

کاربرانی که بدون تلفن ثابت احراز هویت شده اند، هر زمان که بخواهند می توانند برای تایید هویت اقدام نموده و محدودیت خرید روزانه خود را رفع نمایند و بدون سقف تراکنش از خدمات سایت استفاده کنند.

روش خرید bitcoin بدون احراز هویت

ارز رمزنگاری شده با داشتن ویژگی‌های زیادی نسبت به پول رایج، قابلیت این را دارد که در آینده جایگزین آن شود. در این مقاله سعی داریم به شما آموزش دهیم چگونه می توانیم bitcoin بدون احراز هویت را انجام دهیم و در صورت لزوم آن را بفروشیم.

بیت کوین هیچ نهاد مرکزی ندارد و هیچ دولت یا کشوری اداره کننده آن نیست. بنابراین مردم در تمام دنیا راه‌های تقریبا یکسانی برای خرید آن خواهند داشت. اجازه دهید تا ابتدا با روش‌های کلی خرید bitvoin بدون احراز هویت آشنا شویم و سپس راه‌های کمی خاص تر که در ایران می‌توان از آن استفاده کرد را به شما معرفی کنیم.

>>> تماس با ما

>>> اینستاگرام ما

>>> محاسبه درآمد دستگاه های ماینینگ

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری