خانه / مجله / خرید و فروش وبمانی 

خرید و فروش وبمانی 

خرید و فروش وبمانی

کلیه خدمات وبمانی WebMoney از جمله خرید وبمانی ، فروش وب مانی ، شارژ حساب ، نقد کردن درآمد ارزی با وبمانی و انجام پرداخت های بین المللی با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان توسط مجموعه خدمات mhdex انجام می شود.

خرید و فروش دلار وبمانی ، نقد کردن درآمد ارزی شما در ایران

با استفاده از خدمات خرید و فروش وبمانی mhdex می توانید بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن حساب WebMoney خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار شارژ کنید یا درآمد خود را از حساب وبمانی به ریال تبدیل کنید.

خرید و فروش وبمانی  | خرید وبمانی | فروش وبمانی | مشهد اکسچنج | تبادل ارزهای دیجیتال

افتتاح حساب وبمانی

اگر که شما حساب وبمانی تا به حال نداشتید و قصد دارید به دنیای کسب و کار آنلاین وارد شوید به کمک مجموعه خدمات mhdex میتوانید یک حساب وبمانی افتتاح کنید.
ما تمام اقدامات لازم را برای افتتاح حساب و وریفای کردن با مشخصات و ایمیل شما را در مدت ۷۲ ساعت برای شما انجام و اطلاعات ورود به حساب کاربری به همراه توضیحات در اختیار شما قرار می دهیم.
با وارد شدن به حساب کاربری وبمانی خود میتوانید به بخش امنیتی مراجعه و رمز عبور خود را تغییر دهید.
در صورتی که اطلاعات بیشتری در مورد وبمانی یا افتتاح حساب نیاز داشتید ، میتوانید از طریق تیکت به بخش پشتیبانی درخواست خود را ارسال کنید.
سیستم وبمانی دارای شش ارز مختلف مانند دلار USD ، یورو ، روبل روسیه و بلاروس می باشد.

خرید وبمانی و شارژ خودکار

دارندگان حساب وبمانی می توانند با عضویت در سایت خدمات پرداخت mhdex  در بخش خرید ارز وبمانی مقدار مورد نیاز را وارد و بعداز پرداخت به صورت خودکار سیستم وبمانی کیف پول را شارژ کند.

تنها فقط کافیست در پنل کاربری خود بخش خرید وبمانی WebMoney را به صورت انلاین تکمیل کنید و مقدار مورد نیاز را به واحد دلار وارد کنید و پس از پرداخت مبلغ عملیات افزایش موجودی و شارژ حساب شما به صورت خودکار انجام و به موجودی کیف پول WMZ شما اضافه شود.

وبمانی یکی از سیستم های مالی دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی روسیه می باشد و هیچگونه بحث تحریم برای شهروندان ایرانی اعمال نکرده است ، با توجه به مشکلات تجاری استفاده از خدمات وبمانی بسیار پر کاربرد و مناسب می باشد.

تبدیل و فروش وبمانی

یکی از مزیت های بزرگ استفاده از سیستم پرداخت وبمانی استفاده از آن به عنوان یک روش پرداختی برای کسب درآمد های بین المللی است. در صورتی که بخواهید موجودی حساب وبمانی خود را به ارز های رایج دیگری مانند ریال در کشور ایران یا دلار و یورو تبدیل کنید یا به اصطلاح اقدام به فروش وبمانی و یا نقد کردن ووچرهای وبمانی خود کنید، می توانید با استفاده از mhdex  این کار را در کوتاه ترین زمان با کارمزد بسیار پایین انجام دهید.
اگر قصد دارید سرمایه پس انداز خود را که در کیف پول وبمانی موجود دارید و به ریال تبدیل کنید در پرتال کاربری بخش فروش ارز وبمانی مقداری که قصد فروش دارید وارد کرده و بعداز پرداخت وبمانی از طریق درگاه مرچنت شرکت وبمانی پرداخت کنید.
استخراج ابری