خانه / اخبار جهان / رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار

رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار

رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار

یکی از تحلیل گران قدیمی با انتشار ویدئویی اذعان داشت که رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار احتمال دارد. پیتر برنت که یکی از تحلیل گران قدیمی و بنام نیز می باشد در ویدئویی که اخیرا از خود منتشر کرده دو تفسیر مختلف داده است که می گوید بیت کویل می تواند وارد محدوده ۶ رقمی و قیمت ۱۰۰ هزار دلار شود.

به اعتقاد وی بیت کوین، این ارز دیجیتال در روند بلند مدت خود قرار گرفته است که ارزش آن به قیمت ۱۰۰ هزار دلار می رسد اما این اتفاق زمانی رخ می دهد که شرایط وابسته به آن نیز به مرحله انجام برسد.

پیتر برنت گفت: که اگر کانال صعودی چند ساله بیت کوین شکسته نشود، شکسته شدن کانال نزولی ۶ ماهه آغازی برای روند صعودی پارابولیک جدید خواهد بود.

رسیدن قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار | بیت کوین | ارز دیجیتال | خرید بیت کوین

خرید یا فروش بیت کوین

با این حال وی در این ویدئو اعلام کرد که به دنبال سیگنال های خرید یا فروش و بررسی آن در هر روز، هفته یا در ماه از سال نیست و تحلیل های او تنها بر مبنای احتمالات بنا شده و موارد قطعی شده است.

این نکته را باید دانست که این تحلیلگر در سال گذشته، شکسته شدن قیمت ۶ هزار دلار بیت کوین را پیش بینی کرده بود. همچنین در هفته های گذشته برنت قیمت بین کوین را ۵٫۵۰۰ دلار هم پیش بینی کرده است.

وی اعلام کرد که در دسامبر سال گذشته که قیمت بیت کوین به ۳٫۲۰۰ دلار رسید منجر به تسلیم شدن بسیاری از تریدرها از جمله خود او نیز شد و شکسته شدن کانال صعودی چند ساله می تواند بیت کوین را به دردسر بیندازد.

بیت کوین

با این حال برنت معتقد است که حتی در این صورت هم قیمت بیت کوین هرگز صفر نخواهد شد و همیشه خریدارانی وجود دارند که آن را در هر قیمتی بخرند، اما این می‌تواند یک تغییر بزرگ منفی در آینده بیت کوین محسوب شود.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

روند بیت کوین صعودی شده است؟ ۳ دلیل برای اینکه فریب این خبر را نخورید

نمودار قیمت بیت کوین توانست از یک مجموعه مقاومت کلیدی عبور کند؛ اما ساختار بازار و …

استخراج ابری