خانه / بیت کوین / هش ریت هفت برابر بیت کوین در سال ۲۰۱۹

هش ریت هفت برابر بیت کوین در سال ۲۰۱۹

هش ریت هفت برابر بیت کوین در سال ۲۰۱۹

هش ریت هفت برابر بیت کوین در سال ۲۰۱۹ : این در حالی است که در سال ۲۰۱۷ هش ریت بالای بیت کوین به دلیل قیمت بسیار زیاد هر عدد از این ارز دیجیتال بود، بیت کوین در آذر ۹۶ (دسامبر ۲۰۱۷) با قیمت ۲۰ هزار دلار فرمانراویی می کرد. با ارز ۷۲۴ همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این اتفاق بدانید.

بیت کوینیست به نقل از حساب توییتری ریتم نوشت: هش ریت شبکه بیت کوین در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی هفت برابر هش ریت آن در سال ۲۰۱۷ میلادی رسید، سالی که بیت کوین به بالاترین قیمت خود یعنی ۲۰ هزار دلار برای هر عدد دست یافت. هش ریت شبکه بیت کوین در این سال تا رقم ۹۵ میلیون تراهش برثانیه رسید.

ارز ۷۲۴ : در ماه های گذشته، افزایش نرخ هش شبکه بیت کوین روندی نه چندان سریع را در پیش گرفته بود، در سال ۲۰۱۹ هش ریت این شبکه رشدی مداوم و در عین حال آهسته را داشته است. این رشد در حالی صورت گرفت که هش ریت شبکه بیت کوین در ابتدای سال ۲۰۱۹ در رقم ۴۰ اگزاهش (هر اگزاهش، ۱۰ به توان ۱۸ هش است) قرار داشت.

هش ریت هفت برابر بیت کوین در سال 2019 | بیت کوین | ارز دیجیتال | ارز 724 | استخراج بیت کوین

ماه سپتامبر (شهریور)، برای اولین بار شاهد عبور هش ریت از رقم ۱۰۰ اگزاهش بر ثانیه بودیم و ماه اکتبر (مهر) نیز جهشی به سمت ۱۲۰ اگزاهش بر ثانیه صورت گرفت.

نکته قابل توجه این است که قیمت بیت کوین مستقیما با هش ریت شبکه مرتبط نیست.  ولی در بیشتر مواقع شاهد همبستگی بین این دو موضوع هستیم.

معمولا با کاهش قیمت بیت کوین، هش ریت شبکه نیز کاهش می‌یابد، چرا که سوددهی ماینرها کمتر می‌شود و برخی از ماینرها دستگاه‌های خود را خاموش می‌کنند. به عقیده برخی، خروج ماینرها و سرمایه‌گذاران از بازار، یک مرحله ضروری است؛ چرا که موجب از دور خارج شدن فعالان ضعیف‌تر و افزایش قدرت صعودی بازار می‌شود.

از طرف دیگر، تغییرات هش ریت با اصلاح سختی شبکه نیز ارتباط مستقیم دارد و عاملی تعیین‌کننده در سختی شبکه است. این تاثیر تا حدی است که برخی از تحلیل‌گران از سختی شبکه به عنوان عاملی در پیش‌بینی قیمت نیز استفاده می‌کنند.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری