خانه / بیت کوین / آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است

آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است

آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است :  

همزمان با تلاش بازار ارزهای دیجیتال برای تازه‌کردن نفس خود و پایان‌دادن به وضعیت نزولی فعلی، داده‌های تازه نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۹۹) رسیده است. به‌گفته برخی کارشناسان کاهش آدرس‌های فعال به‌معنی کاهش تقاضا برای بیت کوین است.

به گزارش کوین دسک، داده‌های گلاسنود نشان می‌دهد که میانگین هفت روزه آدرس‌های فعال بیت کوین روز چهارشنبه به ۷۵۸,۱۶۵ آدرس رسیده است که از آوریل ۲۰۲۰ تا به حال بی‌سابقه بوده است.

آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است |  بیت کوین | اتریوم | ارز دیجیتال | ماینینگ | دستگاه ماینر | خرید و فروش دستگاه ماینر

چارلی موریس (Charlie Morris)، مدیر ارشد بخش سرمایه‌گذاری بایت‌تری (ByteTree)، در اظهارنظری گفت:

کاهش کاربران فعال نشانه‌ای از کاهش تقاضا است. حالا دیگر چرخه هایپ به اتمام رسیده است و بازار دیگر نمی‌تواند با همان سرعتی که قبلاً می‌توانست، درهای تازه‌ای به روی خودش بگشاید.

آمارهای گلاسنود نشان می‌دهد که میانگین هفت‌روزه تراکنش‌های روزانه بیت کوین هم به زیر ۳۰۰,۰۰۰ تراکنش رسیده است که از ماه مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) تا به حال بی‌سابقه بوده است.

میزان استفاده از شبکه، بر میزان تقاضا و به تبع آن، روی قیمت یک ارز دیجیتال تأثیرگذار است. فلیپ گردول (Philip Gradwell)، مدیر ارشد بخش اقتصاد شرکت چینالیسیس (Chainlaysis)، سال گذشته در مصاحبه‌ای گفته بود:

وقتی که استفاده [از شبکه] بیشتر باشد، تقاضا برای یک ارز دیجیتال بیشتر است و این مسئله قیمت را بیشتر می‌کند.

نباید فراموش کرد که در سه‌ماهه پایان سال ۲۰۲۰، شاهد افزایش تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین و به‌دنبال آن افزایش شدید قیمت بیت کوین بودیم.

در حال حاضر قیمت بیت کوین نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵ درصد کاهش داشته است و در محدوده ۳۲,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری