خانه / بیت کوین / آنتونوپولوس ۲ ماه پیش گفته بود که چرا قیمت بیت کوین ممکن است سقوط کند!

آنتونوپولوس ۲ ماه پیش گفته بود که چرا قیمت بیت کوین ممکن است سقوط کند!

آنتونوپولوس ۲ ماه پیش گفته بود که چرا قیمت بیت کوین ممکن است سقوط کند! سقوط قیمت بیت کوین در پی آشفتگی بازارهای مالی برای آندریاس آنتونوپولوس، یکی از بزرگترین سخنرانان و آموزش‌دهندگان بیت کوین آشکار بود. او دو ماه پیش به این موضوع اشاره کرده بود.

به گزارش کوین تلگراف، آنتونوپولوس طی صحبت‌های خود در پادکست «بیت کوین چه کرد» در سوم ژانویه (۱۳ دی) ادعا کرد تاثیر یک رکود احتمالی یا رخداد مشابه بر بیت کوین مشهود است:

چیزی که اکثر مردم متوجه آن نیستند، احتمال سقوط شدید ارزهای دیجیتال است. و دلیل این سقوط این است که بسیاری از سرمایه‌های ریسک‌پذیر، سازمانی و فردی که شامل پول‌های کم‌ارزش، درآمدهای موقت و پول نقد اضافی در اوراق بهادار است، از این صنعت خارج خواهند شد.

این سناریو، شرایط دیوانه‌وار هفته اخیر در بازار ارزهای دیجیتال را تا حدود زیادی پیش‌بینی می‌کرد. بعد از اینکه برخی از بازارها، شاهد بدترین شرایط خود از سال ۱۹۸۷ بودند، بیت کوین با افت ارزش ۶۰ درصدی در برخی از صرافی‌ها با قیمت ۳,۶۰۰ دلار مبادله شد.

در حالی که بسیاری از تحلیل‌گران بازار در تلاش بودند تا این پدیده را توضیح دهند، آنتونوپولوس این شرایط را پیش‌بینی کرده بود:

وقتی مردم می‌ترسند و یا رکود بر اقتصاد حاکم می‌شود، افراد سرمایه‌گذاری‌های خود را پس می‌گیرند. و این بازپس‌گیری پول از بازار، شامل بازار ارزهای دیجیتال هم می‌شود.

آنتونوپولوس ۲ ماه پیش گفته بود که چرا قیمت بیت کوین ممکن است سقوط کند! | بیت کوین | ماینینگ | ماینر | خرید و فروش ارز دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین

آنتونوپولوس ۲ ماه پیش گفته بود که چرا قیمت بیت کوین ممکن است سقوط کند!

وی به این موضوع اشاره کرد که بیت کوین برای حفظ برابری قیمت در ماه ژانویه، به ۱۸ میلیون دلار خرید روزانه نیاز داشت:

از این منظر، معتقدم اولین اثر رکود اقتصادی، سقوط کریپتو خواهد بود، چرا که تمام سرمایه‌ها از این بازار بیرون کشیده می‌شوند. این یک اثر کلاسیک و نشانه رکود اقتصادی است.

پس از آن، بیت کوین شانس ظهور به عنوان یک پناهگاه امن را دارد، اما دشواری نسبی دسترسی و ذخیره‌سازی آن برای سرمایه‌گذارانی که از لحاظ فنی با این بازار آشنایی ندارند، می‌تواند مانعی برای حفظ ثبات قیمت و پذیرش بیت کوین باشد.

آنتونوپولوس نتیجه گرفت:

همه این موارد نشان می‌دهد که ما یک قایق نجات بسیار کوچک داریم. در حالی که افراد بسیار زیادی می‌خواهند برای نجات خود سوار این قایق شوند.

قیمت بیت کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال در حاضر ۵,۳۰۰ دلار است که نسبت به روز گذشته افت ۶ درصدی داشته است.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری