خانه / بیت کوین / آمریکا ۴۰۰۰ واحد بیت کوین را حراج می‌کند

آمریکا ۴۰۰۰ واحد بیت کوین را حراج می‌کند

آمریکا ۴۰۰۰ واحد بیت کوین را حراج می‌کند : سرویس مارشال‌های آمریکا (USMS)، اعلام کرده است که چیزی در حدود ۴۰ میلیون دلار بیت کوین را به مزایده خواهد گذاشت. آخرین مزایده این چنینی، پایان سال ۲۰۱۸ میلادی برگزار شد.

به گزارش کوین دسک، USMS مقدارِ تقریبی ۴,۰۴۰ بیت کوین را طی یک مزایده به فروش خواهد گذاشت. در حال حاضر با احتساب قیمت ۹,۲۷۰ دلاری برای هر واحد بیت کوین، ارزش بیت کوین‌های حراجی در حدود ۳۷.۵ میلیون دلار است. این بیت کوین‌ها تنها به افرادی تعلق خواهد گرفت که تا ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن) برای شرکت در این مزایده ثبت نام نمایند. مزایده نیز ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) برگزار می‌شود.

در بیانیه سرویس مارشال‌های آمریکا در ارتباط با مزایده آمده است:

مزایده طی یک بازه شش ساعته، ۱۸ فوریه برگزار می‌شود. قیمت‌های پیشنهادی تنها برای افرادی که از پیش ثبت نام کرده باشند قابل ارائه است و به شکل ایمیل از آنها دریافت خواهد شد.

آمریکا ۴۰۰۰ واحد بیت کوین را حراج می‌کند | بیت کوین | استخراج بیت کوین | ماینینگ | ارز 724

آمریکا ۴۰۰۰ واحد بیت کوین را حراج می‌کند

بیت کوین‌ها در دسته‌بندی‌های ۲,۵۰۰، ۱,۰۰۰، ۵۰۰ و ۴۰.۵۴۰۶۹۸۲۰ واحدی به فروش خواهند رسید. سه دسته‌بندی اول نیز به چندین بلاک تقسیم می‌شوند که هر کدام تعداد مشخصی از بیت کوین را در خود جای داده‌اند. برای شرکت در این مزایده، شرکت‌کنندگان ملزم به سپرده ۲۰۰,۰۰۰ دلار خواهند بود.

این بیت کوین‌ها از بیش از ۵۰ مورد پرونده حقوقی و ضبط دارایی‌ها بدست آمده‌اند و حالا به مزایده گذاشته می‌شوند.

همچنین بخوانید:

چگونه بلاک چین در ده سال آینده شیوه زندگی ما را تغییر خواهد داد؟

سرویس ماشال‌های آمریکا اولین سرویس انتظامی ایالات‌متحده بود که در حال حاضر وظایف فدرالی مختلفی را بر عهده دارد. این نهاد از سال ۲۰۱۴ بیت کوین‌های ضبط‌شده را به حراج می‌گذارد؛ آخرین حراج این چنینی ماه نوامبر (آبان) سال ۲۰۱۸ میلادی صورت گرفت و مبلغ بدست آمده چیزی در حدود ۵۰ میلیون دلار عنوان شده بود.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری