خانه / بیت کوین / آمریکایی‌ها از حالا می‌توانند در پی پل بیت کوین بخرند

آمریکایی‌ها از حالا می‌توانند در پی پل بیت کوین بخرند

آمریکایی‌ها از حالا می‌توانند در پی پل بیت کوین بخرند  : پی پل در اطلاعیه تازه خود اعلام کرده است که از این پس تمامی کاربران این شرکت در آمریکا می‌توانند از طریق این پلتفرم اقدام به خریدوفروش و نگهداری ارزهای دیجیتال کنند. این شرکت همچنین محدودیت هفتگی خرید ارزهای دیجیتال را تغییر داده است.

آمریکایی‌ها از حالا می‌توانند در پی پل بیت کوین بخرند

آمریکایی‌ها از حالا می‌توانند در پی پل بیت کوین بخرند | بیت کوین | اتریوم | ارز دیجیتال | ماینینگ | دستگاه ماینر| خرید و فروش ارز دیجیتال

به گزارش کوین دسک، پی پل با برداشتن محدودیت‌ها در ارتباط با خرید ارزهای دیجیتال توسط کاربران خود، حالا به تمام کاربران آمریکایی امکان خریدوفروش ارزهای دیجیتال را می‌دهد. این شرکت ماه گذشته به‌صورت رسمی اعلام کرد که به حوزه ارزهای دیجیتال وارد می‌شود.

دن شولمن (Dan Schulman)، مدیرعامل پی پال، ۲ نوامبر (۱۲ آبان) اعلام کرد که در حال حاضر تنها ۱۰ درصد از مشتریان این شرکت در آمریکا به خدمات ارزهای دیجیتال پی پال دسترسی دارند.

شولمن در آن زمان با اشاره به تقاضای بالا کاربران برای خریدوفروش ارزهای دیجیتال از طریق ین شرکت، گفت که محدودیت خرید هفتگی ۱۰,۰۰۰ الی ۱۵,۰۰۰ دلاری برای این کاربران وجود دارد. او در ادامه افزود که در طول دو تا سه هفته آینده کاربران بیشتری به این طرح آزمایشی اضافه می‌شوند. حالا پی پل محدودیت هفتگی را برداشته و امکان خریدوفروش ارزهای دیجیتال را برای تمام کاربران آمریکایی خود مهیا کرده است. آرون گولد (Aaron Gould)، سخنگوی پی پل، روز پنج‌شنبه در اظهارنظری گفت:

به‌دلیل تقاضای اولیه مشتریان خود، سقف خرید هفتگی ارزهای دیجیتال را هم بیشتر کردیم و آن را از ۱۰,۰۰۰ دلار به ۲۰,۰۰۰ دلار در هفته رساندیم.

گولد در ادامه افزود که برنامه‌های این شرکت برای ارائه خدمات خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌صورت جهانی، تغیری نکرده است و تا نیمه اول سال ۲۰۲۱، این خدمات به ونمو (Venmo) هم اضافه می‌شوند

کاربران پی پل می‌توانند با افتتاح حساب، ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتر، بیت کوین و لایت کوین را خریدوفروش کنند. شایان ذکر است که خریدوفروش ارزهای دیجیتال از طریق پی پل با خریدوفروش ارزهای دیجیتال از صرافی‌ها متفاوت است. رویکرد پی پل در ارتباط با خریدوفروش ارزهای دیجیتال با انتقادهای بسیاری همراه بوده است. در بخشی از قوانین و شرایط استفاده از خدمات ارزهای دیجیتال پی پل می‌خوانیم:

در حال حاضر قادر نخواهید بود تا دارایی‌های رمزنگاری‌شده خود را به دوستان و خانواده خود ارسال کنید، آنها را برای پرداخت هزینه کالا و خدمات استفاده کنید و امکان انتقال این دارایی‌ها از حساب ارزهای دیجیتال پی پل به کیف پول‌های ارزهای دیجیتال دیگر وجود ندارد.

قیمت بیت کوین از زمان اعلام خبر ورود پی پل به حوزه ارزهای دیجیتال جهشی ۳۲ درصدی داشته است.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری