خانه / مجله / سه دلیل نپرداختن هزینه برای نکات رمزنگاری شده

سه دلیل نپرداختن هزینه برای نکات رمزنگاری شده

این مقاله به سه دلیل برای درک این موضوع که چرا نباید برای کسب نکات رمز نگاری یا ورود به گروه های رمزنگاری ، هزینه پرداخت شود ، اشاره می کند.

توهم سوددهی

شباهت های بسیار ناگواری میان شیوه ای که جامعه رمزنگاری عمل می کند و برنامه هایی که توسط کسب و کار ها در زندگی روزمره اجرا می شود، وجود دارد.

آیا تا به حال در حال تماشای تلویزیون در آخر شب بوده اید و توسط تبلیغ بعضی مکمل ها که در صورت استفاده در دو ماه ۵۰ پوند کاهش وزن می یابید، جا خورده اید؟ معمولا، این تبلیغ ها ادعا های عجیب و غریبی می کنند. به این صورت که تنها کاری که شما باید بکنید این است که مکمل آن ها را مصرف کرده و به مدت ۲۰ دقیقه، روزانه پیاده روی کنید و سپس شما در هر شرایطی ۵۰ پوند کم خواهید کرد- حتی اگر رژیم غذایی همچنان وحشتناک باشد. (توضیح بیشتر : Guide on Identifying Scam Coins )

این تبلیغات معمولا شامل تعداد کمی از افراد می شوند که به عنوان «توصیفات مشتری» به کار برده می شوند. . ادعا می کنند که مکمل/محصول/سرویس مورد نظر را امتحان کرده اند و برای آن ها جواب داده است. و همچنین می توانند تایید کنند که این تبلیغات قانونی است.

همه ی این طرح ها در چه چیزی مشترک هستند ؟

آن ها نیاز دائمی مردم را برای رسیدن به آرزو هایشان بدون کمترین کار و تلاش ، طعمه قرار می دهند.

این موضوع چه ارتباطی با ارز های دیجیتال دارد ؟

پرسش بسیار خوبی مطرح شد

یک سرمایه گذار در دنیای رمزنگاری (world of cryptocurrency) متوجه تعداد نامعقول افرادی می شود که ادعا می کنند که از رمزنگاری ثروتمند شده اند. ( که ممکن است درست باشد ) تعداد انگشت شماری از این افراد حتی ادعا می کنند که دانش گسترده ای از همه چیز مربوط به رمزنگاری دارند، به طوری که خودشان را «کارشناس» فرض می کنند. برخی از این «کارشناسان» به راحتی خودشان را توسط رسانه های اجتماعی و سایر پلت فرم ها به طور رایگان، در دسترس قرار می دهند. ( توضیح بیشتر : Bitcoin vs Alt Coins Returns: Comparison of Gains Between Bitcoin & Altcoins Investing )

با این حال ، تعدادی از این افراد وجود دارند که سعی دارند دیگران را برای وقت و تخصص خود charge کنند. آن ها معمولا، گروه های پرداخت به پا می کنند. به طوری که فرد برای دستیابی به چنین گروهی، یک مقدار از پیش تعیین شده ارز دیجیتال را می فرستد. به طور کلی قیمت چنین گروهی در اغلب موارد بالا است، متغیر از ارزش ۱۰۰ دلار از ارز دیجیتال یا پول نقد تا ۵۰۰۰ دلار به علاوه ارزش دسترسی ماهانه .

مانند آن چه که در تبلیغ اشاره شده در ابتدای مقاله مشاهده شد ، اکثر این افراد می دانند که ارز های دیجیتال برای افرادی که هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند، می تواند گیج کننده باشند. (confusing cryptocurrency can be) این امر به همراه این واقعیت که اطلاعات برای درک بازار های مالی و سرمایه گذاری کاملا مورد نیاز است، باعث می شود که سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال به ظاهر کار غیر قابل تحملی به نظ برسد. با این حال، دیده می شود که تعداد زیادی افراد وجود دارند که  برای این موضوع آدم می کشند! جهان ارز های رمزنگاری هنوز نسبتا جدید است. (unregulated and the world of cryptocurrency is still relatively new) بنابراین ، در ذهن بسیاری از مردم، این است که آن ها یکی از اولین مهاجران کالیفرنیا در آغاز یافتن طلا هستند. اما آن ها هیچ تجهیزاتی برای  استخراج ندارند و همچنین هیچ اطلاعاتی از چگونکی شناسایی محلی که طلا وجود دارد یا حفاری آن ، ندارند. ( توضیح بیشتر : Coins, Tokens & Altcoins: What’s the Difference? )

بنابراین، زمانی که یک شوالیه با زرهی درخشان سوار براسب خود از ناکجا می آید تا مردم را مطلع کند که او لایه ای که ارز های رمزنگاری را پوشانیده، رمزگشایی کرده است، نسبتا منطقی به نظر می رسد که از این شخص پیروی کنند. علاوه بر این، این تفکر وجود دارد که ۳۰۰-۱۰۰ دلار در این طرح بزرگ برای بدست آوردن دانش لازم، چیز زیادی محسوب نمی شود.

با این که تمام این ها ممکن است منطقی به نظر برسد- اما اینطور نیست. در ادامه ، چندین دلیل برای اینکه چرا نباید تحت هیچ شرایطی برای کسب راهنمایی، نصیحت یا نکات سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال به شخصی پول پرداخت شود، ارائه می شود.

دلیل ۱ –  بیشتر این به اصطلاح کارشناسان” در ارز های دیجیتال، مطلقا هیچ ایده ای درباره آن چه که درباره آن صحبت می کنند، ندارند.

بله، همانطور که ذکر شد، بیشتر آن ها هیچ ایده ای از آن چه که صحبت می کنند، ندارند. برخلاف بازار های مالی مرتب که هر کدام باید در واقع یک امتحان را که نشانگر نوعی ظرفیت مالی و دانش بنیادی درباره سرمایه گذاری (fundamenta knowledge of investong) است، قبول شوند. اما این “کارشناسان” ارز های دیجیتال هیچ مانعی برای گذشتن از آن، ندارند.

آن ها توسط هیچ هیئت مدیره یا موسسه ای که اعتبار سرمایه گذاران ارز های دیجیتال را تایید می کنند، تضمین نشده اند. بنابراین ، هیچ راهی برای تایید اعتبار هیچ یک از مردم، وجود ندارد.

با این حال، این موضوع به خودی خود، مسئله اصلی نیست. مسئله اصلی این است که بسیاری از مردم این تست هارا، حتی اگر وجود داشته باشند انجام نخواهند داد. زیرا بسیاری از آن ها در واقع نمی دانند که درباره چه چیزی صحبت می کنند. و چرا باید بدانند؟ هیچ کس در آن جا وجود ندارد که آن ها را حسابرسی کند، و اگر چیزی اشتباه باشد، ناشناس بودن بسیاری از آن ها در این حوزه، آن ها را از قبول مسئولیت معاف می کند. همچنین از آن جایی که بیشتر آن ها پرداخت را به صورت ارز دیجیتال (payments in cryptocurrency) قبول می کنند، حتی اگر زمانی متوجه شوید که آن ها متقلب هستند، پول شما از بین رفته و هیچ راهی برای پیگیری آن وجود ندارد.  حتی ممکن است یک کاغذ مورد اعتماد برای پیگیری وجود نداشته باشد. اگر آن ها وجه را مستقیما مبادله کرده باشند و آن را نقد کرده باشند. (توضیح بیشتر : Crypto Beginners Guide: 5 Things Crypto Newbies Should Know )

دلیل ۲ – اکثر این افراد فاقد منابع تاثیرگذار در مورد آن چه که ادعای ارائه آن رادارند، هستند.

به طور کلی، در دنیای مالی هیچ کس به تنهایی برای انجام این نوع کار ها تلاش نمی کند، مگر آن که به طور خلاصه مشتریان را یک به یک مشاوره دهند. با این حال کاملا غیر ممکن است که یک نفر به تنهایی وظیفه اداره یک گروه را به عهده بگیرد. حتی اگر این فرد مدعی عنوان « سرمایه گذار تمام وقت ارز های دیجیتال » باشد.

دلیل آن این است که در بازار برای یک نفر به تنهایی،بیش از حد کار برای تجزیه و تحلیل است. بنابراین، بدون یک تیم یا همکاری گروهی از افراد، همواره اطلاعات نادرست، دیر یا دست دوم دریافت خواهد شد. که با این امر از ارزش این فرضیه که سرویس همواره در حال ارائه خدمات است، کاسته می شود.

دلیل ۳همه ی این کار ها را می توان به تنهایی انجام داد !

احتمالا بیشترین دلیلی که چرا نباید از افرادی که ادعای داشتن راه حل نهایی برای سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال را دارند، پیروی کرد، این است که همه ی این کار ها را می توان به تنهایی انجام داد.

همه ی اطلاعاتی که برای یک سرمایه گذار موفق بودن در ارز های دیجیتال مورد نیاز است، می توان در گوگل جست و جو و پیدا کرد.

مفاهیم مختلفی از تجزیه و تحلیل فنی ، تحلیل بنیادی و تحلیل کوین متمرکز بر بازار ارز دیجیتال، را می توان به آسانی در اینترنت یافت. در Master The Crypto ، اطلاعات تخصصی از دانش رمزنگاری موجود است.

 

مترجم: سرکار خانم

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری