خانه / اخبار جهان / کوین بیس، امکانی برای کاربران جهت برداشت وجوه از فورک های بیت کوین ایجاد کرد

کوین بیس، امکانی برای کاربران جهت برداشت وجوه از فورک های بیت کوین ایجاد کرد

شرکت ارز دیجیتال Coinbase در روز پنج شنبه اعلام کرد که در ماه های آینده به مشتریان امکان برداشت وجوهی را که از فورک های شبکه بیت کوین بدست آمده اند، می دهد.

این شرکت در پستی در وبلاگ (blog post) اعلام کرد که پشتیبانی برداشت از حساب را برای فورک ها اضافه کرده است. هرچند که در این پست یک جدول زمانی مشخص اعلام نشده است. این شرکت بیان می کند : « این تغییر به مشتریان اجازه می دهد که در تمام محصولات کوین بیس (Coinbase) ، دارایی هایی را که به فورک های بیت کوین وابسته هستند را، بسیار آسان تر برداشت کنند.

همچنین افزود : « به طور کلی، ما هنگام تصمیم گیری این که کدام دارایی های بیت کوین را پشتیبانی کنیم، ملاحظات فنی، عملی و قانونی را در نظر می گیریم. و همچنین همواره در وب سایت های خود مشخص می کنیم که کدام دارایی های خاص پشتیبانی می شوند. »

با توجه با این گفته ، کوین بیس اشاره کرد که « در این زمان هیچ پشتیبانی ای از هیچ دارایی خاصی اعلام نشده است. »

در این اعلامیه کوین بیس توضیح داد که برای حمایت فورک های آینده بیت کوین در محصول Coinbase Custody فعالیت می کند. و همچنین افزود که این پلت فرم احتمالا دارایی های چند شاخه بیشتری را از GDAX یا کوین بیس در آینده قابل پیش بینی، پشتیبانی خواهد کرد.»

تبادل دارایی های دیجیتالی GDAX، به مشتریان اجازه می دهد که فورک های بیت کوین را برداشت کنند اما نمی توانند آن ها را معامله کنند. به طور مشابه پلت فرم اساسی کوین بیس نیز، به مشتریان اجازه می دهد که دارایی های شاخه ای را برداشت کنند، اما بدون امکان معامله آن ها. به علاوه، شرکت کوین بیس اشاره کرد که ممکن است در آینده یک دارایی بدون اضافه شدن به کوین بیس،به GDAX اضافه شود.

بر طبق این بیانیه ، تجارت کوین بیس،به عنوان یک سرویس تجاری محور که در فوریه منتشر شد، هیچ دارایی چند شاخه ای را پشتیبانی نمی کند. و فهرست سرمایه کوین بیس هیچ دارایی ای را که در GDAX برای معامله در دسترس نباشد را ، در لیست ثبت نمی کند.

در یک اعلامیه جداگانه در روز پنج شنبه، این شرکت یک صندوق سرمایه گذاری جدید را که به تامین مالی شرکت هایی که با تکنولوژی جدید کار می کنند، می پردازد، آشکار می سازد.

کوین بیس گفت : « حداقل در ابتدا، هدف ما این است که به شرکت های با بیشترین تاثیرگذاری برای توسعه یافتن در فضا، کمک کنیم. »

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری