خانه / بیت کوین / ۶۵ درصد سرمایه‌گذاران بیت کوین در قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار بیت کوین‌های خود را می‌فروشند

۶۵ درصد سرمایه‌گذاران بیت کوین در قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار بیت کوین‌های خود را می‌فروشند

۶۵ درصد سرمایه‌گذاران بیت کوین در قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار بیت کوین‌های خود را می‌فروشند  :

نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بیت کوین، چشم‌انتظار قیمت‌هایی شش‌رقمی برای این ارز دیجیتال هستند و تا رسیدن به این قیمت، قصد فروش دارایی‌های خود را ندارند.

به گزارش کریپتوپوتیتو، بازار ارزهای دیجیتال طی ماه‌های اخیر با رشدی قابل‌توجه، سودهای هنگفتی را به جیب سرمایه‌گذاران سرازیر کرد.در این میان، قیمت بیت کوین و چندین ارز دیجیتال دیگر توانستند با رکوردشکنی‌های پیاپی، سقف‌های تاریخی تازه‌ای را به ثبت برسانند.

به‌تازگی تعدادی از تحلیل‌گران حوزه ارزهای دیجیتال دست به برگزاری یک نظرسنجی توییتر زده‌اند تا از فعالان بازار بپرسند که چه زمانی می‌خواهند موقعیت‌های معاملاتی خود را نقد کنند و بیت کوین‌های خود را بفروشند.

۶۵ درصد سرمایه‌گذاران بیت کوین در قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار بیت کوین‌های خود را می‌فروشند

در این میان، بهای بیت کوین، اگرچه با افتی چند هزار دلاری مواجه شده، اما از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون دست‌کم رشدی ۱۰ درصدی را تجربه کرده است. همین امر به بالا گرفتن بحث‌هایی میان فعالان بازار دامن زده و هر یک در جست‌وجوی پاسخ به این سؤال هستند که اکثریت بازار در چه زمانی دست به فروش ارزهای دیجیتال خود می‌زنند؟

۶۵ درصد سرمایه‌گذاران بیت کوین در قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار بیت کوین‌های خود را می‌فروشند | بیت کوین | اتریوم | ارز دیجیتال | ماینینگ | دستگاه ماینر|

جاش راجر (Josh Rager)، تحلیل‌گر نام‌آشنای حوزه ارزهای دیجیتال در همین راستا در توییتر از کاربران پرسیده است:

در زمان ثبت اوج قیمتی بعدی، می‌خواهید چقدر از بیت کوین‌های خود را بفروشید؟

نکته‌ جالب توجه آن است که ۳۴.۴ درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند در اوج قیمتی بعدی، اگر تمام بیت کوین‌های خود را نفروشند، بخش عمده بیت کوین‌هایشان را خواهند فروخت.

با این حال، ۳۱.۶ درصد از مشارکت‌کنندگان در نظرسنجی گفته‌اند که کمتر از یک‌چهارم از بیت کوین‌های خود را در اوج قیمتی بعدی نقد می‌کنند.

اگرچه برخی مدعی‌اند که بسیاری از سرمایه‌گذاران بیت کوین قصد دارند دارایی‌های خود را حتی پس از اوج قیمتی بعدی نگه دارند، اما عده‌ای دیگر می‌گویند که هر چرخه قیمتی، افت‌وخیزهای خودش را دارد. از این رو، آنها به سرسخت‌ترین هودلرها هم توصیه می‌کنند که در موقعیت‌های مناسب با نقد کردن بیت کوین‌هایشان اقدام به کسب سود از بازار کنند.

فیل‌بی‌فیل‌بی (Filb Filb)، دیگر تحلیل‌گر نام‌آشنای حوزه ارزهای دیجیتال با ارسال یک نظرسنجی از کاربران پرسیده است که برای فروش بیت کوین‌های خود چه اهداف قیمتی را در نظر دارند؟ او در توییتی نوشته است:

کدام محدوده قیمتی می‌تواند شما را به وادار کند به فروختن بیت کوین‌هایتان عمیقاً فکر کنید؟

الکس ساندرز (Alex Saunders) از پایگاه خبری ناگت نیوز (Alex Saunders)، به طور کلی با ایده تعیین یک محدوده قیمتی مبتنی بر ارز رایج برای فروش بیت کوین به‌ویژه در این دوره اقتصادی مخالف است. او می‌گوید:

کسانی که به‌طور واقعی بیت کوین را درک کرده‌اند، می‌دانند که هیچ معادل قیمتی مبتنی بر ارز رایج برای آن وجود ندارد؛ آن هم در حالی که دولت در حال افزایش دست‌کم ۳۰ درصدی حجم پول (M1) و نقدینگی (M2) در بازار است. البته مگر اینکه شما به‌جای معادل قیمتی مبتنی بر ارز رایج برای بیت کوین، بهای یک دارایی مشهود را که از نظر شخصی برای شما بسیار ارزشمند است به‌عنوان معیار در نظر گرفته باشید.

اینستاگرام ارز ۷۲۴

 

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری