خانه / مجله / ۴ دلیل برای اثبات اینکه اکنون زمان خوبی برای سرمایه‎ گذاریتان در ارز دیجیتال است

۴ دلیل برای اثبات اینکه اکنون زمان خوبی برای سرمایه‎ گذاریتان در ارز دیجیتال است

سوار بر اسب رویا‎ها تا اوج

در این مقاله به شما می‎گوییم که چرا اکنون زمان مناسبی برای سرمایه‎گذاری در ارز دیجیتال  می‎باشد.

 

ارز دیجیتال  پیشرفت چشم‎گیری داشته است و افرادی از این روش به ثروت فراوانی رسیده‎اند. اما آیا این همه چیزی است که در مورد پول در آوردن باید بدانیم؟ فنٌاوری دیگری که در تکنولوژی ارز دیجیتال  جای می‌گیرد بلاک چین نام دارد و می‎تواند زندگی ما را توسعه دهد. دنیای دیجیتال چه چیزی برای شما به ارمغان می‎آورد؟ در اینجا چهار دلیل می‎آوریم تا به این سوال شما که چرا باید در ارز دیجیتال سرمایه‎گذاری کنید، پاسخ دهیم.

  1. سودی که هرگز نمی‎توانید تصورش کنید

اجازه دهید نرخ بهره بیت کوین را با سهام اس اند پی ۵۰۰ مقایسه کنیم که شاخص مقدم در عملکرد خالص موجودی ایالات متحده از سال ۲۰۱۶ است.

 

ای کاش می‎شد بگوییم که این یک رویاست اما اینگونه نیست. مثلا شما در اوایل سال ۲۰۱۶، ۱۰٫۰۰۰ دلار در سهام ایالات متحده سرمایه‎گذاری کرده‎اید سود کلی شما تا کنون در حدود ۱۲٫۰۰۰دلار خواهد بود. اما اگر در بیت کوین سرمایه‎گذاری می‎کردید، سود هنگفتی به مبلغ ۶۰٫۰۰۰ دلار نصیب شما می‎شد. اجازه دهید یک کوین معروف دیگر انتخاب کنیم:  ارز اتریوم

 

این یکی پیچیده‎تر است و این نمودار مربوط به آغاز امسال است. اگر در ارز اتریوم سرمایه‎گذاری کرده‎‌اید سرمایه‎تان ضربدر ۴۶ می‎شود. اگر ۱۰٫۰۰۰ دلار سرمایه‎گذاری کرده‎اید در طی ۶ ماه ۴۷۰٫۰۰۰ دلار خواهید داشت. در موردش فکر کنید این سود امکان ندارد در سرمایه‎گذاری‎های سنتی حاصل شود.

ارز دیجیتال  فقط بیت کوین و  ارز اتریوم نیست!

ممکن است که بیت کوین و  ارز اتریوم بزرگترین کوین‎ها باشند، اما هزاران کوین دیگر وجود دارند که می‎توانند سودهایی مشابه‎ یا حتی بهتر ایجاد کنند. هر یک از کوین‎ها هدف  خاصی دارد یا مسأله خاصی را حل می‎کند.

با این وجود توجه داشته باشید که قبل از سرمایه‎گذاری ریزکاوی انجام شده باشد. رمزها به شدت بی‎ثبات هستند و در مرحله‎های ابتدایی می‎باشند احتمال اینکه بسیاری از کوین‎ها قلابی و یا کلاهبردای محض باشند وجود دارد.

  1. خاصیت رشد زیاد

دنیای ارزهای دیجیتال هولناک است آنهم به دلیل پیچیدگی فهم این فنٌاوری. استفاده از عبارات فنی محاسبه برای افراد تازه‎وارد گیج‎کننده و گمراه‎کننده است. و این دلیل اصلی دوری کردن بسیاری از افراد از دنیای رمز است. بعلاوه سیر کردن در این حیطه، یک چالش واقعی است، از باز کردن اکانت مبادله گرفته تا ارسال تراکنش کوین‎ها و مدیریت ایمنی کیف پول خصوصی

افراد می‎خواهند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند و این همان دلیل  ترس آنها از دنیای رمز است. وارد شدن به دنیای  ارز دیجیتال  پیش از آنکه کسی در مورد سودها و یا تجارب چیزی به شما یگوید کاری دشوار است ولی ارزشش را دارد چون روش‎های زیادی وجود دارند که در مورد رموز اطلاعات کافی به شما ارائه دهند . پیشنهاد ما به شما چیست؟ الان شروع به فهمیدن در مورد سرمایه‎گذاری رمزی کنید و میوه شیرین آنرا بچینید..

  1. اختیار فکری

اگر طرفدار پروپا قرص دولت یا کارمند بانک بزرگ، و یا کارمند شهرداری نیستید  ارز دیجیتال  برای شما عالی است. اجازه دهید مطلب را روشن کنیم انسان به یک قدرت مرکزی به شکل دولت، نهاد، یا هر قدرت دیگری عادت کرده است و آنها قوانینی برای چگونگی انجام امور وضع می‎کنند حالا چه می‎شود اگر افراد حرفی برای گفتن در مورد قوانین اجرای امور داشته باشند؟ این حیطه، همان دمکراسی واقعی است.

مرکز زدایی در  ارز دیجیتال  باعث دمکراسیته شدن قدرت‎ها و قدرت دادن به افراد می‎شود. دیگر به مؤسسات مالی برای انتقال پول  که هزینه زیادی هم دارد، نیاز ندارید. کوین‎های خیلی زیادی وجود دارند  معروف‎ترین آنها بیت کوین، که به شما اجازه می‎دهد پولتان را به هر کسی در هر جایی با هزینه‎ای ناچیز انتقال دهید. نه تنها این، بلکه شما دارای یک کیف خصوصی برای ذخیره کوین‎هایتان هستید که می‎توانید کنترلی کامل بر پولتان داشته باشید. این کار مثل مدیریت بانکی است که متعلق به خودتان است و شما در مورد قوانین خودتان تصمیم می‎گیرید.

بعلاوه، ماهیت اقتصاد مرکز زدایی شده توسط بلاک چین با تحریکات اقتصادی شرکت کننده‌گان همرا ه است، به این معنی که اگر افراد قصد مخربی داشته باشند این کار برایشان بی‎فایده و گران خواهد بود چون مقدار منابعی که برای انجام این کار مورد نیاز است، نجومی است. به جای هدر دادن منابع به این نیت بدون اینکه چیزی نصیبشان شود منطقی‎تر است که منابعشان را صرف تقویت ایمنی سیستم (فرایندی به نام  “کاوی”) کنند.برای این کار شانس برنده شدن جوایز اقتصادی را هم دارند . همه می‎توانند با سهیم شدن در منابع در شبکه شرکت کنند و متناسب با کاری که انجام می‎دهند کوین‎هایی بدست آورند. ماهیت مرکز زدایی قدرت این مزیت را دارد که هر کسی می‎تواند وارد سیستم شود و در کل سیستم قدرت کسب کند.

  1. حق کری خواندن

تصور کنید شما  قسمتی از انقلاب اینترنتی در سال‎های ۱۹۹۰ بوده‎اید. فرصتی عالی برای کسب ثروت و مهمتر از آن فرصتی برای کری خواندن. حقی که منحصر به سرمایه‎گذاران اولیه و پشتیبانان تحول فنٌاوری است و تا آخر عمر ارث شما خواهد بود. این به رسمیت شناخته شدن چیزی فراتر از ثروت مادی است و به راحتی در دسترس شماست. چند نفر می‎توانند ادعا کنند که در توسعه تحول تکامل بشر نقش داشته‎اند؟ تعداد اندکی. ارزهای رمزی دروازه  این ارث هستند.

داشتن حق کری خواندن و ثروت فراوان از این راه  ترکیبی است که فقط تعداد اندکی از آن برخوردارند و آن را تجربه خواهند کرد

به طور خلاصه

دنیای رمز در حال شکوفا شدن و تبدیل شدن به روشی برای تغییر انجام امور است. همانطور که گفتیم اپلکیشن‎هایی در حال توسعه هستند که در وضع کنونی برای ایجاد اوضاع بهتر دخالت می‎کنند. می‎توانید به راحتی به فعالیت‎های دولتی یا سازمانی دسترسی داشته باشید یا اجازه دهید قسمتی از علم محاسبه شما در علوم کلیدی و پروزه‎های پزشکی به اشتراک گذاشته شود. سیستم مرکز زدایی شده به افراد این اجازه را می‎دهد تا منابع یکدیگر را هدایت کنند و کیفیت این سیستم یا جامعه را ارتقاء بخشند. همچنین شما با سرمایه‎گذاری در این حیطه نیز می‎توانید خیلی ثروتمند شوید. پس منتظر چه هستید؟ …

مترجم: سرکار خانم عباسپور

حق ترجمه و نشر محفوظ است

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری