خانه / اخبار جهان / گروه تحقیقاتی ژاپنی به دنبال قوانین مناسب برای ICO هستند

گروه تحقیقاتی ژاپنی به دنبال قوانین مناسب برای ICO هستند

تحقیقی در ژاپن یک سری پروپوزال در مورد عرضه اولیه کوین ارائه داده است که شامل حفاظت از سرمایه‎گذار و جلوگیری از پول شویی می‎شود.  که آغاز کنندگان این تحقیق استاد دانشگاه تاما و مشاور کل تاکویا هیرای عضو کانون نمایندگان ژاپنی مانند یوزو کانو، مؤسس مبادلات ارز دیجیتالی  بیت فلیر و اعضای مؤسسات مالی مختلف، شرکت‎های تجاری و مشاغل بخش خصوصی هستند این گروه اولین بار در نوامبر سال گذشته تشکیل شد.

گزارشی منتشر شده در پنج شنبه می‎نویسد، قوانین مناسبی باید گذاشته شوند تا ICO بتواند اعتماد عمومی را کسب کند و بتواند آنرا به عنوان روش مالی منطقی و قابل اعتماد، گسترش دهد. اگرچه در نشریه گروه مشخص نشده است گزارش‎های بلومبرگ حاکی از آن است که پروپوزال‎ها توسط قوانین مالی کشور، آژانس خدمات مالی (ASF)  آخر این ماه مورد ملاحظه قرار می‎گیرند تا سرانجام به قانون تبدیل شوند.

در فوریه گزارشی ادعا کرد که آژانس در حال بررسی نسخه‎های قوانین موجود است تا آنها را برای فروش توکن متناسب کند. FSA همچنین هشداری در اکتبر گذشته ابلاغ کرد که حاوی تاکید بر ریسک‎های مرتبط با ICO می‎باشد.

پروپوزال‎های مختلف

در مسئله صدور و فروش توکن‎ها این گروه معتقد است که ، علاوه بر مشخص کردن شرایط مفاد تسهیلات مانند خدمات و قوانین حاکم بر توزیع هزینه‎های تولید شده، سودها و همچنین مابقی دارایی‎ها، سرمایه‎گزارن در توکن‎ها، سهامداران و مقروضان، صادر کننده‎گان توکن ها باید روشی برای دنبال کردن پیشرفت فرم‎های گزارش تهیه کنند.

به همین صورت این گروه نوصیه می‎کند که ICO باید به گونه‎ای طراحی شوند که مورد قبول سهامداران و بدهکاران واقع شود و نباید تداعی کننده روش‎های مالی سنتی باشد.

برای حفاظت از سرمایه‎گذاران نویسنده پیشنهاد می‎کند که صادر کنندگان توکن‎ها باید با روش‎های موجود KYC هماهنگی داشته باشند تا تناسب سرمایه‎گذاران را ارزیابی و هویت آنها را تایید کنند. انها همچنین اقداماتی برای جلوگیری از معاملات پنهانی انجام دادند.

معاملات ارز دیجیتالی باید دارای استاندارد در حد گستره صنعتی در لیست کردن توکن‎ها باشد.

این گزارش اینگونه نتیجه‎گیری می‎کند که ک اگرچه مسایل مختلفی وجود دارد که باید مورد ملاحظه قرار گیر و پیدا کردن راه حل برای همه انها دشوار است، امیدواریم پروپوزال‎های ذکر شده در بالا در مباحث آینده توسط افراد مرتبط با آنها مورد مطالعه و مباحثه قرار گیرند.

 

مترجم: سرکار خانم عباسپور

حق ترجمه و نشر محفوظ است

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری