خانه / بیت کوین / چگونه بیت کوین بخریم

چگونه بیت کوین بخریم

اگر شما اصول اولیه بیتکوین را آموخته اید، و درباره پتانسیل آن هیجان زده اید و می خواهید مقداری از آن را بخرید. اما چگونه ؟

( لطفا هرگز بیشتر از آنچه که توانایی از دست دادنش را دارید نخرید –ارزهای دیجیتال بی ثبات هستند و قیمت آن ها می تواند به همان صورت که افزایش یافته، کاهش پیدا کند.)
بیت کوین را می توان در مبادلات و یا به طور مستقیم از افراد دیگر در بازار تهیه کرد.
شما می توانید در راه های مختلفی از قبیل بسته به‌کسی که شما از او خرید می کنید و جایی که زندگی می کنید، آن ها را بپردازید.

۱یک کیف پول بسازید.
اولین قدم ساختن یک کیف پول برای ذخیره بیتکوین‌تان است. store your bitcoin _ شما به یکی‌از آن ها نیاز دارید، اگر چه هر کدام از روش های پرداخت را انتخاب کنید . این می تواند یک آنلاین باشد ( یا بخشی از سیستم مبادله یا از طریق یک ارائه دهنده مستقل ) ، یک کیف پول کامپیوتری، یک کیف پول موبایلی یا یک کیف پول آنلاین ( مانند یک وسیله ی سخت افزاری یا یک کیف پول کاغذی paper wallet )

حتی در میان این دسته کیف پول ها ، خدمات متنوع بسیاری برای انتخاب وجود دارد . بنابراین قبل از این که تصمیم بگیرید که کدامیک برای نیاز های شما مناسب است، تحقیق کنید .

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برخی از کیف پول ها و همچنین نکاتی درباره چگونگی استفاده آن ها در آنجا بیابید . here و here .

مهم ترین بخش از هر کیف پول نگه داشتن کلید هایتان است . ( یک رشته ازکاراکتر ها )  و/ یا پسورد های امن. اگر شما آن ها را از دست بدهید ، دسترسی به بیتکوین ذخیره شده در آن جا را نیز از دست می دهید.

خرید آنلاین

۲– یک حساب کاربری در یک تبادل باز کنید .

تبادل های ارزی از طرف شما ، بیت کوین خرید و فروش می کنند. صد ها نفر در حال حاضر فعال هستند . با سطوح مختلف نقدینگی و امنیت ، موارد جدید همچنان در حال ظهور هستند هنگامی که دیگران رو به پایان هستند.  همانطور که در مورد کیف پول ها قابل توصیه است که قبل از انتخاب ، تحقیق شود- بسته به منطقه جغرافیاییتان، ممکن است شما به اندازه کافی خوش شانس باشید تا چندین مبادله معتبر را برای انتخاب داشته باشید یا ممکن است دسترسی شما به یک یا دو تا محدود باشد .

بزرگترین صرافی مبادله کننده بیت کوین در جهان در حال حاضر از لحاظ حجم  Bitfinex  در ایالات متحده است، اگرچه عمدتا با هدف تبادل کنندگان محلی است. دیگر صرافی های مبادله کننده با حجم بالا Coinbase ، Bitstamp و Poloniex هستند، اما برای مقادیر کم بیشتر مبادلات معتبر باید به خوبی کار کنند.( توجه داشته باشید : در زمان نوشتن ،افزایش نفوذ در تجارت بیت کوین قرار دادن فشار بر اکثر عملیات خرید و فروش جزئی است ، بنابراین مقداری صبر و احتیاط توصیه می شود .)

با سختگیری مقررات شناختن مشتری ( KYC ) و ضد پولشویی ( AML ) ، بسیاری از مبادلات اکنون برای ساختن حساب کاربری نیاز به تایید هویت دارند. این معمولا شامل یک عکس از شناسه رسمی شما و گاهی اوقات یک اثبات آدرس است.

اکثر مبادلات پرداخت  از طریق بانکی یا کارت اعتباری را قبول دارند و برخی از آن ها مایل به کار کردن با انتقال های اینترنتی هستند. و بیشتر مبادلات هزینه هایی دارند. ( که عموما شامل هزینه هایی برای استفاده از شبکه بیتکوین می شوند. )

هر تبادل برای برپایی و اجرا کردن خرید دارد و باید به شما جزئیات کافی بدهدتا بتوان اگر اینطور نباشد، تعویض ارائه دهنده سرویس را در نظر بگیرید .

هنگامی که تبادل پول را دریافت کند، مقادیر مطابق بیتکوین را از طرف شما خریداری می کند. و آن ها را در یک کیف پول ایجاد شده به صورت خودکار در یک تبادل ذخیره می کند. این کار می تواند چندین دقیقه یا بعضی اوقات ساعت ها به دلیل گره های شبکه طول بکشد. اگر می خواهید ، (توصیه می شود) می توانید سپس پول ها را به کیف پول خارج از تبادل خود انتقال دهید.

خرید با پول نقد

۲– یک روش خرید انتخاب کنید .

پلتفرم هایی مانند  LocalBitcoins  به شما کمک می کند تا افراد نزدیک به خود را که تمایل دارند بیت کوین را با پول نقد مبادله کنند، پیدا کنید . همچنین LibertyX  فروشگاه های خرده فروشی را در سراسر ایالات متحده فهرست می کند. که در آن شما می توانید پول نقد در ازای بیت کوین مبادله کنید .

و WallofCoins،  Paxful و  BitQuick  شما را به یک شعبه بانک نزدیکتان هدایت خواهد کرد که به شما اجازه می دهد تا پول نقد را در بانک گذاشته و چند ساعت بعد بیتکوین دریافت کنید.

دستگاه های خودپرداز ماشین هایی هستند که بیتکوین را به جای پول نقد به کیف پولتان می فرستد . کد QR کیف پول خود را تا هنگام نمایش نگه دارید و مقدار مطابق بیت کوین به حساب شما می رسد. Coinatmradar می تواند به شما در پیدا کردن یک خودپرداز بیتکوین نزدیک شما کمک کند .

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری