خانه / اخبار جهان / پارک صنعتی بلاکچین در چین

پارک صنعتی بلاکچین در چین

امروز ۹ آوریل، خبرگذاری محلی Lie Yunwang در جریان افتتاح پارک صنعتی بلاکچین(Blockchain) Hangzhou در چین(China)،  اعلام کرد که مقدار ۱۰ میلیارد یوان ( حدود ۱٫۶ میلیارد دلار ) برای صندوق سرمایه نوآوری بلاکچین، اعلام شد.

صندوق نوآوری بلاکچین جهانی Xiongan توسط دولت منطقه Yuhang، کمیته اداری شهری   علم و فناوری و شرکت مدیریت سرمایه گذاری Hangzhou Haoyu که این صندوق را اداره می کنند، تامین مالی می شود. ( ۳۰ درصد کل بودجه ها به صورت “هدایت دولتی” است.)

مدیریت سرمایه گذاری Hangzhou Haoyu، از سرمایه گذاری Handan و بلاکچین IN (INBlockchain) تشکیل شده است. و پروژه های قبلی آن شامل EOS ، Qtum ، Zcash و SIA می شود. این مقاله بیان می کند که دو شریک بلاکچین IN به نام های Li Xiaolai (سرمایه گذار مشهور بیت کوینBitcoin) و Lao Mao ( شخصیت برجسته بلاکچین )، از مدیران این صندوق خواهند بود.

۱۰ پروژه بلاکچین از سراسر جهان در مراسم افتتاح پارک صنعتی بلاکچین Hangzhou “با موفقیت قرارداد بستند.” و همچنین موسسه تحقیقات توسعه استراتژیک بلاکچین Zhejiang Shimang نیز تاسیس شد. سه شرکت مرتبط با بلاکچین-پارک صنعتی، صندوق سرمایه و موسسه تحقیقات- به حمایت علمی و مالی در جهت توسعه فناوری بلاکچین در Hangzhou می پردازند.

افتتاح پارک صنعتی بلاکچین در حدود یک هفته پس از آن که طرح های مربوط به یک مرکز بین المللی بلاکچین چینی براساس مشخصات فنی قانونی لغو شد(were cancelled)، صورت گرفت.

در حالی که برخی شرکت های چینی مانند خرده فروش برتر JD.com و شرکت انکوباتور پروژه بلاکچین خارجی آن(Blockchain project startup incubator) و بانک حق ثبت راه حل محاسبه بلاکچین چینی(Blockchain scaling solution patent) از بلاکچین حمایت می کنند، با این حال کشور موضع کلی سختگیرانه ای در مورد مقررات دارد.

چین در پاییز سال گذشته (fall of last year,) عرضه اولیه کوین (ICO) (Initial Coin Offerings)، در ماه ژانویه (January) “خدمات مبادله ای” و در ماه فوریه (February) مبادلات خارجی را ممنوع اعلام کرد.

 

 

 

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری