خانه / اخبار جهان / ورلد کور محصولات بیشتری را برای جامعه بلاک چین راه اندازی کرد

ورلد کور محصولات بیشتری را برای جامعه بلاک چین راه اندازی کرد

ورلد کور، پلتفورم قانونی پرداخت در اروپا، راه‎اندازی بسته‎های آپدیت شده  را بعد از موفقیت در کمپین صندوق خیریه، به اطلاع عموم رساند. مهمترین آپدیت مربوط به کیف پول توکن‎های اتریوم است. چون شبکه‎ای از کامپیوتر می‎باشد و منمرکز نیستند در این آپدیت  از همه نرم‎افزارها در مقابل هکرها و فعالیت‎های مخرب محاغظت می‎شود.

پول رایج در پلتفورم‏های اتریوم، اتر (ETH) است. با این وجود  در  DAPPS (اپلیکیشن‏های غیر متمرکز) که توسط کاربران ساخته شده است، اغلب یک اتریوم توکن به عنوان پرداخت استفاده می‎شود تا  فرایند را ساده‎تر کند.  هر DAPP اتریوم مختلف ، ایده‎ای هوشمندانه نیست چون هر زمان بخواهید در یک DAPP جدید کار کنید یک کد باید آپدیت شود.

بنابراین در سال ۲۰۱۵ استانداردهای اولیه توکن معرفی شدند. بعدها درخواست استاندارد اتریوم  توکن کامنت ۲۰ ، a.k.a.  ERC20  اضافه شد. توکن‌های جدید باید با ERC20 هماهنگ باشند تا بتوانند با کیف‎های پول مختلف تعامل کنند.

ورلدکور در حال حاضر اولین کیف پول PCI DSS با قوانین اروپا برای توکن‎های ERC20  که مبتنی بر اتریوم هستند ارائه داده است.  این ذخیره کننده توکن بالاترین سطح امنیت را فراهم می‎آورد و دارای نمودار و ابزار تحلیل در آینده، اطلاع رسانی هوشمند قیمت از طریق ایمیل ، پیامک، و ربات تلگرام و دیگر امکانات برای معامله‎گران حرفه‎ای می‎باشد که مشابه آن در هیچ جا وجود ندارد. این شرکت که از سال ۲۰۱۴ کار کرده است دارای کارکنان حرفه‎ای می‎باشد که روی توسعه همه  ابزار کار می‎کنند.

اطلاع رسانی آپدیت دیگر در مورد ترکیب ارز دیجیتالی با نرم‎افزارهای موباییلی ورلد کور برای سیستم های اندروید و ISO است. تیم توسعه موبایلی ورلد کور اخیرا روی این موضوع کار کرده‎‌اند. هر دوی این آپدیت‎ها توسط کمپین صندوق خیریه به انجام رسید حتی قبل از اتمام کمپین ورلدکور نسخه‎ای از معاملات را راه‎اندازی کرد و گفته است، تیم در حال برنامه‎ریزی برای انتشار نسخه نهایی در آوریل امسال است.

شرکت نیز در حال کار روی اجرای ورد مپ است تا خدمات بیشتر ارائه دهد ورلدکور به شبکه‏های SWIFT  و SEPA پیوسته است. بعلاوه همکاری جدید با سیف چارج احتمالا منجر به ایجاد  ۳۰ روش جدید پرداخت در اواسط آوریل امسال خواهد شد.

با این آپدیت‎های جدید، ورلدکور موقعیت خود را در بازار مستحکم کرده است. و به عنوان اولین پلتفرم پرداخت که از پیشگامان پشتیبانی تکنولوژی تشخیص صدا و چهره شناخنه شده است نقش پررنگی در صنعت بازی می‎کند. ورلدکور عضوی از مؤسسه پرستیژ امرجینک پیمنتس، مؤسسه یورو بانکینگ و اتریوم انترپرایز الینس است و عضو دائم بزرگترین نمایشگاه‎های تکنولوژی در اروپا  مانند فینوات یوروپ و مانی۲۰۲۰ است.. ورلدکور همچنین اسپانسر افتخاری مؤسسه بین‎المللی حلال احمر است.

توکن ورلدکور ، WRC درحال حاضر در لیست OKEX  ،  HiBtc، کوین اکسچنج و یو بیت اکسچنج قرار دارد. برای پوشش بهتر بازار ورلدکور اخیرا روی اکسچنج‏های / مبادلات اصلی دیگر نیز کار کرده است. اولین مبادله‎ای که ورلدکور در آن لیست خواهد شد در اینده KuCoin است.

 

مترجم:سرکار خانم عباسپور

حق ترجمه و نشر محفوظ است

همچنین ببینید

blockchain-jobs

فرصت های شغلی در حوزه بلاک چین در سال ۲۰۱۹

حوزه بلاک چین در حال تبدیل شدن به یکی از داغ‌ترین زمینه‌ های کاری است. …

استخراج ابری