خانه / بیت کوین / مقاومت بیت کوین پس از شکست غافلگیرکننده

مقاومت بیت کوین پس از شکست غافلگیرکننده

شب گذشته بیتکوین (BTC) شاهد رشد کمی بود، اما حرکت ضعیفی برای افزایش آن دیده میشود.سطح مقاومت بیت کوین در روز گذشته (خط روند نزولی بلند مدت) ۸،۸۸۵ دلار بود.

نزدیک بودن به حجم بالا (به ازای هر UTC) بالاتر از این سیگنال یک روند صعودی بلندمدت به صورت معکوس نسبت به قبل را بروز میدهد. نمودار روزانه زیر نشان می دهد که بیکوین روز گذشته به $ ۸٫۲۷۳ در Bitfinex نزدیک شده است، به این معنی که شکست باقی می ماند.

با این حال، یک شمع ۲۴ ساعته جدید (به ازای هر UTC) در بالای خط روند نزولی (که امروز در ۸،۲۳۰ دلار دیده می شود) باز شد، و یک تصویر غلط از روند صعودی ایجاد کرد.

 

نمودار روزانه قامت بیت کوین

بنابراین، در حالی که به نظر می رسد که bull case به وقوع پیوسته است، حرکت بیشتر از یک نقص جانبی (شکست غافلگیرکننده) از مانع روند خطی شباهت دارد. به همین ترتیب، سطح عمده ای که بررسی در طرف بالای نمودار وجود دارد، در حال حاضر ۸،۴۶۰ دلار (نرخ بالا در ۱۵ آوریل) است.

حرکت متقاعد کننده بالای آن سطح، الگوهای افزایش بیشتر یا سقوط بیشتر را ایجاد می کند و احتمالا زودیافتن گاوهای بلند مدت را تأیید می کند. با توجه به شکست های غیرمتقاعد کننده، ریسک عقب کشیدن هنوز بالا است. افت مقاومت در برابر خط روند نزولی (مقاومت سابق) ۸،۲۳۰ دلار ممکن است به ۷،۸۲۳ دلار (کمترین نرخ  در۱۷ آوریل) رسیده باشد.

سطوح کلیدی که دردو روز آینده باید مراقبت شوند، مقاومت در برابر ۸،۴۶۰ دلار (نرخ بالا در ۱۵ آوریل) و حمایت از ۷،۸۲۳ دلار (نرخ کم در ۱۷ آوریل) است. از زمان نوشتن، نرخ BTC به ۸۳۱۰ دلار در Bitfinex تغییر یافته است.

 

چشم انداز

  • روزانه نزدیک (به ازای هر UTC) بالای ۸،۴۶۰ دلار بازده بالاتری نسبت به ۹۰۰۰ تا ۹۱۷۷ دلار (۲۱ مارس بالا) خواهد داشت.
  • حرکتی که زیر ۷،۸۲۳ دلار است، نشانگر این تظاهرات از ماه آوریل است. نرخ پایین۶۴۲۵ دلار به پایان رسید و می تواند تا حدود۷۰۰۰- ۷۲۰۰ دلار به فروش برسد.

مقاله مرتبط : جنگ داخلی بیت کوین

 

مترجم:سرکار خانم محبی

حق ترجمه و نشر محفوظ است

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری