خانه / اخبار جهان / صرافی های ارز دیجیتال در مورد تحقیقات جدید نیویورک چه می گویند؟

صرافی های ارز دیجیتال در مورد تحقیقات جدید نیویورک چه می گویند؟

برخی شرکت هایی که نام آن ها امروز در پژوهش مبادله ارز های دیجیتال دادستان کل نیویورک ذکر شد، اظهار کزدند که از این حرکت استقبال می کنند.

به گفته CoinDesk در روز سه شنبه، اداره دادستانی کل نیویورک، اریک اسنویدرمان (Eric Schneiderman) پژوهشی را در مورد ۱۳ تبادل ارز های دیجیتال آغاز کرد. مبادلات نام برده عبارت اند از : Coinbase’s GDAX ، Gemini ، bitFlyer USA ، Bitfinex ، Bitstamp USA ، Kraken ، Bittrex ، Poloniex ، Binance ، Tidex.com ، Gate.io ، itBit و Huobi.Pro .

دفتر اسنویدرمان نامه هایی را همراه با یک پرسش نامه دقیق که به بررسی مالکیت ، رهبری ، عملیات ،  شرایط خدمات ، سیاست های حفظ حریم خصوصی، حجم معاملات، استفاده از “ربات ها” و روابط شرکت ها را با موسسات مالی در میان مناطق دیگر ، می پردازد، به این مبادلات می فرستد.

پس از رسیدن این نامه ها به مبادلات، به گفته مطبوعات ۵ تبادل Gemini ، Bittrex ، Poloniex ، bitFlyer و Bitfinex بلافاصله پاسخ دادند. Coinbase برای اظهار نظر، بلافاصله در دسترس نبود. و دیگر مبادلات هنوز به درخواست ها پاسخ نداده اند.

Tyler Winklevoss، مدیر عامل شرکت Gemini در بیانیه ای اعلام کرد که شرکتش، پرسشگری دادستان کل را تحسین می کند. و همچنین اظهار داشت که ” ما منتظر همکاری و ارائه پاسخ هایمان به پرسش نامه هستیم.”

وی افزود : “ما همچنان به پیروی از مقررات و همکاری متفکرانه در ماموریت خود برای ساختن آینده ی پول، ادامه می دهیم.”

 یک نماینده Bittrex ، یادداشت مشابهی را ارائه کرد و همچنین توضیح داد که این شرکت مبادله از این فرصت پاسخگویی استقبال کرده است. ” ما منتظر همکاری با اسنویدرمان دادستان کل نیویورک در هدف مشترکمان که بهبود فراپیدایی، مسئولیت پذیری و امنیت در تمامی پلت فرم های معاملاتی ارز دیجیتال، است، هستیم.”

Josh Hawkins معاون بازاریابی در Circle ، شرکت مادر Poloniex (Poloniex’s parent company) به کوین دسک اعلام کرد:

” ما از تمام طرح های ابتکاری متمرکز بر افزایش فراپیدایی و مسئولیت پذیری در این فضا استقبال می کنیم. و منتظر همکاری با دفتر دادستان کل نیویورک هستیم. اولویت اول شرکت Circle همواره محافظت از سرمایه گذاران ارز های دیجیتال و مصرف کننده ها بوده است. “

شرکت بیت فلایر ایالات متحده آمریکا (BitFlyer USA)، از طریق مدیر اجرایی خود Hailey Lennon، نظراتش را در مورد شفافیت(فراپیدایی) بیان کرد. و اظهار داشت : ” شفافیت، برای حفاظت مصرف کننده در این صنعت، اهمیت دارد. ما نامه ای از دادستان کل نیویورک دریافت کردیم و در حال بررسی درخواست های مطرح شده هستیم.”

Kasper Rasmussen ، مدیر ارتباطات بیت فینکس (Bitfinex) ، نظرات بیشتری را ارائه داد.

” ما می توانیم تایید کنیم که بیت فینکس از پژوهش دادستان کل نیویورک در مورد عملیات، کنترل ها و حفاظت های کلی کاربران آگاه است. بیت فینکس به پیروی مقامات و ناظران در سراسر جهان متعهد است. و ما منتظر پاسخ دادن به این پرسش هستیم. “

هنگامی که نوبت نظر بعدی برای این پژوهش رسید، سخنگوی دفتر اسنایدرمان گفت : ” قصد ما این است که اطلاعات را در پایان این پروسه عمومی کنیم. زیرا هدف در اینجا، تامین فراپیدایی و مسئولیت پذیری مورد نیاز بازار رمزنگاری است. “

او ” اظهار نظر و حدس زدن ” درباره اقدامات قانونی علیه مبادلات را نپذیرفت.

 

مترجم:سرکار خانم کلماتی

حق ترجمه و نشر محفوظ است

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری