خانه / آموزش / راهنمای شرایط مالیاتی ارز های رایج دیجیتال

راهنمای شرایط مالیاتی ارز های رایج دیجیتال

ارز دیجیتال -مالیات

این مقاله در مورد مالیات هایی است که به ارزدیجیتال تعلق می گیرد، و تاثیرات بالقوه ای که مالیات بروی سرمایه گذاری های ارزدیجیتالی دارد را مطرح می کند و قصد دارد چندین مورد مالیاتی را نشان دهد. هدف ازاین بخش ، ارائه  اطلاعاتی در مورد تعهدات مالیاتی است که در قوانین ایالات متحده تعریف شده است. این مقاله  اولین بار در ردیت(۱) درخشید.

مقدمه

براساس محبوبیتی که ارز دیجیتال دربین مردم پیدا کرد، قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای رمزگذاری شده به سرعت اقزایش یافت (مخصوصا در سال گذشته)، انتظار می رود که بسیاری از مردم، سوالاتی  در مورد نحوه تأثیری گذاری ارزهای رمزگذاری شده را بروی مالیاتهایشان بپرسند.  این مقاله قصد دارد اطلاعاتی را در باره تعهدات مالیاتی ارائه دهد که توسط قانون ایالات متحده تعریف شده است، (و توسط آی آر اس(۲)  تحت نظر وزارت خزانه داری ترجمه شده). مشخص است که بخش خاصی از جامعه ارزردیجیتال، تمایل دارند تا به ارز رمزگذاری شده به عنوان ارزی که از مالیات معاف است نگاه کنند، به  همین دلیل درک این مسئله و نحوه معاملات  برای آی آر اس مشکل و مورد بحث است. این مقاله قصد ندارددر مورد سود حاصل ازمعاملات پنهانی و نامشروع از طریق ارزرمزنگاری شده صحبت کند و همچنین فعالیت های غیر قانونی مالیاتی که اجتناب ناپذیر هستند را پیشنهاد کند.

اصول اولیه

این بخش مقدمه ای است برای کسانی است که موارد مالیاتی را نمی دانند .وقصد دارد برخی از اصول اولیه مالیاتی را بازگو کند و براین باور است که همه در طول  سال، حداقل خرید وقروش یک ارز رمزگذاری شده را انجام می دهند.

اساسا، آی آر اس ارز رمزگذاری شده را به عنوان پول قبول ندارد، اما به عنوان دارایی به حساب می آورد (سرمایه گذاری). در حالی که سرمایه های خاصی هستند که وارد ارز رمزگذاری شده می شوند. و این زمانی است که به جایگزینی کلمه ارز رمزگذاری شده با کلمه سهام شک می کنید و فکر خوبی به ذهنتون خطور می کند چگونه مالیاتی که به ارز رمزگذاری شده شما  تعلق می گیرد  را اطلاع دهید و یاپرداخت کنید. اولین چیزی که باید بدانید این است که اکثر این مباحث در زمینه  مالیاتهایی است که در حال حاضر مطرح است (مالیات ۲۰۱۷). لایحه مالیاتی که اخیرا تصویب شد (با استثناهای بسیار کوچک) تا سال ۲۰۱۸ا اعمال می شود و اکثر مردم تا اوایل سال ۲۰۱۹ آن را پرداخت می کنند. به طور کلی، تا زمانی که تمام یا بخشی از دارایی هایتان به صورت پول نقد خارج نکردید، مجبور نیستید مالیات ارز دیجیتال را پرداخت کنید و یا اطلاع دهید. فرض کنید که با فروش ارز رمزگذاری شده، آن را  به دلار آمریکا تبدیل می کنید،گرچه ، به شکلهای دیگری هم می توانید به پول نقد تبدیل کنید که در مباحث بعدی گفته خواهد شد

همچنین تجارت با ارز رمزگذاری شده شامل: درک صحیح  این تجارت و چگونگی کار کردن  با این ارز است

زمانی که ارز رمز گذاری شده را می فروشید، تفاوت بین مبنای قیمت خرید و سود حاصل از قیمت فروش را در برنامه دی ثبت می کنید. قیمت خرید معمولا به مبنای اولیه اشاره می کند ؛ در حالی که دوشرط دقیقا مشابه نیستند، هر کدام از انها بسیار نزدیک به آن شرط دیگر هستند.

به ویژه، دو روش از سه روش برای محاسبه مبنا ی قیمت خرید،میانگین هزینه وجود دارد. ،اولین بار با یک روش شناسایی خاص روش اول حذف شد،. و ممکن است نتوانید متد میانگین هزینه  را باارز رمز گذاری شده استفاده کنید.

اگر در زمان سود بفروشید بدهی مالیاتی شما افزایش می یابد. در عوض، اگر در زمان ضرر بفروشید به همان نسبت بدهی مالیاتی شما کاهش می یابد. (در بیشتر موارد). اگر چندین دفعه در طول سال بفروشید شما هر تراکنش  را به صورت جداگانه گزارش می دهید (اگر تجارت می کنید گاهی اوقات خبر بد هم دارید)، زمانی که تاثیر این تجارت را بروی در آمدتان را می بینید به تمام سود و زیانهای خود  واقف می شوید .

 

انواع سود و زیان سرمایه گذاری

نکته مهم این است که دو نوع تمایز وجود دارد. که ناشی از سود و زیان سرمایه گذاری است. سودهای کوتاه مدت بدین شرح است، (اگر دارایی را  به مدت  یک سال یا کمتر نگه دارید) و سود بلند مدت (بیش از یک سال، یعنی یک سال و یک روز) به سودهای کوتاه مدت،برحسب حداکثر میزان درآمد شماحساب می شودو مالیات تعلق می گیرد (اساسا، مانند زمانی است که پول شما حاصل شغلی که دارید). در حالی که به سودهای بلند مدت بر حسب کمترین میزان در آمد شما حساب می شودومالیات تعلق می گیرد.

در اینجا سقوط ناگهانی،به طور تصادفی در کادر مالیاتی شما قرار می گیرد.

  • برای اکثر مردم، سودهای سرمایه گذاری بلند مدت، مالیات ۱۵٪ تعلق می گیرد. با این حال، اگر درکادر مالیاتی ۱۰٪ یا ۱۵٪ قرارگرفتید، به شما تبریک میگوییم (بالاتر از این مقداردر کادر مالیاتی قرارمی گیرد) سود شما از مالیات معاف است!
  • اگر سود شما درکادر مالیاتی ۲۵٪، ۲۸٪، ۳۳٪ یا ۳۵٪ قرار بگیرد، به سود بلند مدت ۱۵٪ مالیات تعلق می گیرد
  • اگر درکادر مالیاتی ۳۹٫۶٪ هستید، به سود های بلند مدت ۲۰٪ مالیات تعلق می گیرد
  • علاوه بر این، برای سودهایی که بالاتر از  ۲۰۰،۰۰۰$ /۲۵۰،۰۰۰ $ است ” افزایش مالیات ” ۳٫۸٪ دارد که به طورجدا گانه و یا پیوسته اعمال می شود. محاسبه دقیق این مالیات کمی پیچیده است، اما اگر شما نزدیک به ۲۰۰،۰۰۰ $ بشوید  فقط می دانید که این سرمایه را دارید.

در نهایت، شما باید با سود و زیان ارزدیجیتال، مانند  سود و زیانی که در  سرمایه گذاری بدست می آید،رفتار کنید. این اطمینان وجود دارد که اکثر  مردم سعی می کنند و استدلال خواهند کرد که آنها واقعا تاجران  روز ارزرمزگذاری شده هستند و این تجارت را به عنوان یک کار تمام وقت می دانند. در حالی که احتمال دارد، اکثریت مردم شایستگی چنین  وضعیتی را نداشته باشند وشما  قبل ازاین که تصمیم بگیرید چندین بار فکر کنیدکه می خواهید با این تجارت  به آی آر اس نزدیک شوید.

 

“خارج کردن پول نقد ” تجارت کردن با ارز رمزگذاری شده برای  کالاها / خدمات

هر کسی نمی تواند ارزرمزنگاری شده را بقروشد  و آن  را به دلار آمریکا تبدیل کند. در حقیقت، برخی از جوامع ارز دیجیتال معتقدند ، خارج کردن پول نقد از ارز دیجیتال، ماتتد یک کار اسطوره ای است.

این بخش در مورد این که اگر شما، ارز رمزگذاری شده را با هر چیزی که پول نقد نیست، معامله کنید، صحبت می کند. نگاهی به بخش بعدی بیاندازید که  در این بخش بحث خاصی در مورد تجارت ارز دیجیتال با ارز دیجیتال شده است . برای مثال، خرید آل کوین با ارز رمزگذاری شده).آی آر اس معتقد است، مبادله ارز رمزگذاری شده در برابرارزش هرچیزی، یک نوع مبادله پایاپای است که درآمد محسوب می شود، . از دیدگاه آی آر اس ،این اهمیتی ندارد که شما ارزرمزگذاری شده را برای به دست آوردن پول نقد بفروشید وبا آن پول ماشین بخرید و یا بطور مستقیم، با ارزدیجیتال  ماشین بخرید، آی آر اس عقیده دارد در هردو مورد، شما ارز دیجیتال را فروختید. این مبادله شبیه به معامله  سهام است ،شما سهام را با هرچیزی معامله می کنید و  این دستاورد برای ارزرمزگذاری شده منحصر به فرد نیست.

مفهوم آن این است ،اگر ارزرمزنگاری شده را برای خرید کالا بفروشید، شما برای هر معامله که انجام می دهید، مجبور هستید به اداره دارایی اطلاع  بدهید، چون  ارزردیجیتال را فروختید وسود و زیان آن در موقع فروش محاسبه می شود، مانند فروش ارز رمزگذاری شده برای پول نقد است

نهایتا یک استثناء مهم در این قانون فروش  وجود دارد. اگر شما ارزرمز گذاری شده خود را به خیریه  بدهید (اگرآی آر اس آن شخص را شناسایی کند(مانند سازمان ۵۰۱ (سی)(۳)))، آی آر اس) پرداخت سود حاصل از این تراکنش را به شما اطلاع نمی دهد. علاوه بر این، در آن روز، ارزش هدیه ای که به خیریه دادید هم کم می شود.. در حال حاضر، از یک نقطه نظر خودخواهانه، اگر ارز رمزگذاری شده را بفروشید در نهایت، با دریافت پول بیشتر، مالیات پرداخت میکنید و بقیه را نگه میدارید، اما اگر بخواهید به هر دلیلی، کمک مالی کنید، به ویژه به مقدارزیاد، ارز دیجیتال را به جایی بدهید که سود زیاد آن مشخص نشود و مشمول مالیات نشود، این یک راهکاربسیار موثر برای انجام این کار است.

 

“آلت کوین “خرید ارز رمزگذاری شده با ارز رمزگذاری شده

مباحث بخش قبلی، در مورد زمانی است که ارز رمزگذاری شده را با یک کالا معاوضه می کنید .با این حال، چیزی که اکثرمردم  را شگفت زده می کند معامله ارز دیجیتال با ارز دیجیتال است و همچنین یک رویداد مالیاتی است، درست مانند معامله ارز رمزگذاری شده با ماشین . پس از اینکه متوجه شدید که آی آر اس ارز ردیچیتال را به عنوان پول قبول ندارد، بلکه به عنوان سرمایه پذیرفته، به یکباره حسی را در شما بوجود می آورد. آیا شما با این شرایط موافق هستید یا نه.  بنابراین، به نظر آی آر اس، معامله بیت کوین با ریپل(اhyper) مانند معامله دلار با یورو نیست، بلکه مانند معامله ای که اپل با تسلا کرد تسلا سهامش را به اپل فروخت

عملا این بدان معنی است که اگر شما یک رارزدیچیتال با ارز دیجیتال دیگرمعامله کنید(می گویند بیت کوین را با ایکس آر پی معاوضه کردیم، این نکته را توضیح می دهیم) آی آر اس معتقد است که شما موارد ذیل  را انجام می دهید :

 

مرحله ۱: فروش مقداری از بیت کوین برای خرید ریپل(ایکس آر پی)(۱)

(۱)ارز ریپل یا به اختصار XRP، ارز مورد استفاده برای انجام تراکنش ها در شبکه ریپل است. ریپل به منظور تسهیل پرداخت های آنلاین به وجود آمد. هر تراکنش در ریپل حداکثر پس از فقط چهار ثانیه انجام می شود.

مرحله ۲: پرداخت سود وزیان سرمایه در بیت کوین بر اساس قیمت فروش (ارزش بازار عادلانه در لحظه مبادله) و مبنای قیمت خرید شما

مرحله ۳: خرید ریپل(XRP بر مبنای هزینه برابر است  با مقدار ارزشی که بیت کوین در زمان مبادله با ریپل  داشنه .

این بدان معنی است که اگر معامله در زمان مناسب انجام نشود، بعد از مبادله ارزش رپپل کاهش می یابد با اینکه در این معامله ضرر کردید، ولی هنوز مالیات بر سود بیت کوین تعلق می گیرد.. خبر خوب در رابطه با فروش  ایکس آر پی  این است که اگر ریپل را بفروشید یا تبدیل به بیت کوین کنید، ضرری را که به دلیل کاهش ارزش ریپل کرده اید جبران می شود

حکم قانونی “دوستانه”مبادله

در نهایت یک نکته با ارزش در این قسمت مورد بحث  قرار می گیرد که شامل قوانین مبادله دوستانه است.(معامله بخش ۱۰۳۱). در قوانین سطح بالا ذکر می شود که شما می توانید با هر شخصی معامله کنید بدون اینکه مالیاتی به آن معامله تعلق بگیرد تا زمانی که مالک  آن دارایی بشوید. معمولا این قوانین در بنگاه معاملات املاک اجرا می شود ،گرچه  این قوانین نیز می تواند در دیگر  معاملات  اعمال شود.

در این صورت این  ایده ساده به نظر می رسد و معامله ای شبیه به معاوضه ارز رمزنگاری شده با ارز رمزنگاری شده ای که باید ازلحاظ ارزش در یک سطح باشند. این قوانین دقیق و یا جزئیا ت این استثنا در وافع خاص هستند. اکثر کارشناسان معتقدند که مبادله ی ارزرمزنگاری شده با دیگر  ارزرمزنگاری شده، یک مبادله پایاپای نیست. اخیرا لایحه مالیاتی تصویب شد که بوضوح این موضوع را روشن می کند که این قانون ااز سال ۲۰۱۸ اجرا می شود و بدین مضمون است که  فقط مشاورین املاک واجدین شرایط چنین مبادلاتی هستند. بنابراین، اساسا، اکثر شواهد نشان می دهد این راه گریز، در سال ۲۰۱۷ کارایی نداشته؛  گرچه، تعداد کمی هم معتقدند اینچنین  معاملات در سال ۲۰۱۷ فقط برای اداره مالیات کار می کردند وسودی از آن حاصل نشده و ما  بی اطلاع از پرونده هایی هستیم که در دادگاهها چنین رویکردهایی را به طور مستقیم بررسی می کنند.

 

معامله با فورک (hyper)

شاید خبری ناخوشایند برای صاحبان ارز رمز گذاری شده باشد که فورکها یک ارز رمزگذاری شده جدیدی را درست کردند که به احتمال زیاد پیامد مالیاتی به همراه دارد. حداقل از سال ۱۹۶۰ آی آر اس متوجه شده که پول یک پیامد مالیاتی دارد. این رویکرد در دادگاه مورد اعتراض  قرار گرفته است و دادگاه ها به طور مداوم از این اعتراضات حمایت می کردند؛ حتی نام مالیات  نامحدود را دارد. مکتب “گنجینه”.

عملا این بدان معنی است که اگر صاحب بیت کوین هستید و با بیت کوین کشی که بوجود آمده، فورک شود(hyper) سپس آن ارزش بیت کوین کشی که شما از بازار عادلانه دریافت می کنید به مثابه یک گنجینه است که باید به عنوان در آمد اطلاع  دهید(درآمد عادی –نه میزان سود سرمایه)

اگر شما بیت کوین کش خود را بفروشید این کار درست است یا نه ؟ اگر بیت کوین کش خود را از فورک بگیرید یک پیامد مالیاتی به همراه دارد(نکته) در این بخش به عنوان مثال، بیت کوین را با بیت کش فورک می کنیم ، اما به طور منطقی شامل حال همه فورکها می شود.

تا به حال هر چیزی را که مورد بحث قرار دادیم بوضوح بر پایه قانون مالیات بنا شده. فورکها واقعا کجا هستند که هر چیزی را با مالیات خراب می کنند.

همچنین یادآوری این بخش باعث تفکر بیشتر می شود،واقعیت این است که فورک =پول آزاد= مشمول مالیات .این جزئیات نامنظم هستند وانواع مالیاتی که برمعامله تعلق می گیرد امکان دارد بر فورکها هم اعمال شود.

عملا مشکل اساسی با  فورکها از این قرار است که ارز جدید را نمی توان خیلی سریع در مبادلات به کار برد. همچنین امکان دارد قبل از اینکه یک قیمت درست و یا بازار مشخص برای بیت کوین کش وجود داشته باشد آن را دریافت کرده باشید درواقع، شما وقتی بیت کوین کش را خریداری کردید به آن مالیات تعلق می گیرد. اما کاملا ارزش آن مشخص نیست . چند راه وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید: آنها لیست خواهند شد تا دقیق تر یا حداقل دقیق باشند.

 

۱- استفاده از بازارهای خرید وفروش برای تعیین ارزش بیت کش: اگر آن منابع قابل اطمینان، که ارزیابی هایی در مورد آینده تجارت بیت کش منتشر کرده، واقع بینانه باشد  این تجارت شروع به کار می کند ،به کار گیری این ارزیابی درواقع حاکی از ارزش بیت کش شماست. مزایا و معایب بازارهای خرید وفروش در تئوری بسیار دقیق هستند، اگر این ارزیابی ها دستکاری شوند ممکن است برآورد قیمتی که از بیت کش ارائه می دهند صحیح نباشد. ممکن است در ابتدا، قیمت منشر شده در خرید وفروش استفاده می شود، اما پس از مدت کوتاهی قیمت این ارز افت می کندو تنها چیزی که این معامله از خود بر جا می گذارد ضرر هنگفت و مالیاتی که باید بپردازید.

  1. صبر کنید تا با یک معامله، تحارت بیت کوین کش شروع شود: قیمت واقعی همان ارزش بیت کوین کش است که در معاملات به کار می رود. بالا و پایین رفتن قیمت ها قطعا انعکاسی است که از بیت کوین کش را به دلیلی فروختید. اگرچه ، ممکن است  در مقایسه با زمان شروع معامله، ارزش واقعی سکه بالاتر / پایین تر از زمانی است که دریافت کردید، همچنین به نظرمی رسد، این روش  دقت کمتری نسبت به رویکردی که مبتنی بر خرید و فروش ارزیا سهام دارد که بعد از مدت معلوم به قیمت معلوم  معامله می شوند، اما هنوز هم این روش منطقی نظر می رسد.

۳-فرض کنید که ارزش بیت کش۰ $ است:  این حداقل انتخابی که می توانید داشته باشید، اما هنوز یک مورد برای انجام وجود دارد. اگر چیزی را که بدست آوردید  ولی تمایلی به داشتن آن ندارید، نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید، نمی توانید آن را بفروشید  یا ممکن است از دست بدهید ، آیا ارزش دارد ؟ پاسخ مثبت  است (ممکن است کاملا بی ارزش باشد، اما ارزش آن تا حدی درست است)، اما  اگر بخواهید صادقانه جواب  بدهید، پاسخ نه است  پس جواب مالیات درست می تواند مبنی برگزارشی باشد که در آمد بدست آمده از فورک ۰ $ است. به احتمال زیاد آی آر اس با این رویکرد موافق نیست، چون حداقل در آمدی است، که در سال جاری گزارش شده (مناسبترین نرخهای مالیاتی روبه افزایش است). به این ترتیب، اگردر این مسیر قدم بر می دارید مطمئن شوید که مستلزم چه شرایطی است.

________________________________________

نکته: هنگامی که تصمیم گرفته ایدکه ازدرآمد کسب شده که مشمول مالیات است اظهارنامه مالیاتی پر کنید، این مبلغ مالیاتی که باید بپردازید جز هزینه های ارز جدیددیجیتال محسوب می شود. همچنین زمانی که بیت کوین کش خود را می فروشید یا آن را با چیز دیگری معامله می کنید، همانطور که در بالا توضیح داده شده است،)، سود و زیان خود را بر اساس مالیات بردرآمدی که از فورک بدست آوردید محاسبه می کنید.

———————————————————————————————

حکم قانونی: “گنجینه ای”

نهایتا دستاوردهای زیادی وجود دارند که مرتبط با ارزش فورکها هستند .احساس می شود که  یک فورک شباهت زیادی به  سود سهام دارد، چون شما بیت کوین رانگه می دارید و بیت کوین کش می گیرید. در دنیای سهام، اگر سود سهام را نقدا بگیرید، چون شما صاحب سهام هستید  این پول به عنوان گنجینه به حساب نمی آید وبلکه  میزان در آمد عادی شماست  – در اکثر موارد این یک سود سهام واجد شرایط است و مشمول نرخ سود سرمایه می شود؛ در بعضی موارد، برخی از انواع سود سهام کلا مشمول مالیات نمی شوند . این مقاله سعی دارد که این طرز تفکر را کمی بیشتر  توضیح دهد و به طور کلی نتیجه می گیرد که فورکها نباید مانند سود سهام عمل کنند.

. در نهایت، به نظر می رسد که این مطلب پپیشنهاد شده عملی باشد،.طرز فکرهای کلیدی در مورد مالیاتی که به فورک تعلق می گیرد وجود دارد، در ابتدا  اکثر شواهد نشان می دهد که فورکها باید مانند گنجینه  رفتار می کردند و درآمد عادی را بر مبنای ارزش  افزوده گزارش می دادند و قطعا این انتخاب مطمئن تر است. دوم، از هر چیزی در این مطلب بحث شده است، گرفتن مالیات صحیح از فورک ، بیشتر بحث بر انگیز است.

 

استخراج ارز دیجیتال

خوشبختانه، استخراج سکه های رمز گذاری شده،یک رویداد مالیاتی است و بستگی به میزان تلاش شما دارد که صرف استخراج می کنید و همچنین می توانید به عنوان سرگرمی و یا خود اشتغالی (کسب و کار) در نظر بگیرید. آی آر اس  لیستی از سوالات زیر را تهیه کرده  نا  با در نظر گرفتن طبقه بندی صحیح کمک به تصمیم گیری شما کند:

* راه وروشی که مالیات دهنده این فعالیت را ادامه می دهد

* سنجش مالیات دهنده یا مشاورانش

* زمان و تلاشی که مالیات دهنده در انجام این فعالیت صرف می کند

* انتظار می رود که دارایی ها در این فعالیت به کار گرفته شوند وبه ارزش آنها اضافه شود

* موفقیت مالیات دهنده در اداامه دادن فعالیت های مشابه یا غیر مشابه

* تاریخچه درآمد مالیات دهنده یا ضرهایی که دررابطه با آن فعالیت متحمل شده

* میزان سودهایی که اتفاقی کسب کرده

* اگر هنوز به نظر می رسد که  این مطلب یچیده است، به دلیل متفاوت بودن توضیحات است. احتمالا استحراج ارز رمزگذاری شده به طور تخمینی یا به طور تصادفی در یک کامپیوتر قدیمی، به منزله  سرگرمی است؛ احتمالا استخراج تمام وقت بوسیله تجهیزات به منزله  کسب و کار است.

در هر صورت،در آمد شما باید بر اساس ارزش بازار عادلانه ای باشد که هر سکه ای را می توانید با موفقیت استخراج کنید.اینها درآمد عادی هستند و ارزش این سکه ها بر اساس ارزش بازار عادلانه آنها در روزاست که استخراج شده اند. اگر استخراج برای شما  یک سرگرمی است، آنها در خط ۲۱ (سایردرآمد) قرار می گیرند و هر گونه هزینه ای که به طور مستقیم صرف می شود، مربوط به استخراج بوده و برنامه A  را ادامه می دهد

(موصضوعات گوناگون درحد ۲%  ناشی ازمحدودیت هوش مصنوعی است اگر استخراج به منزله کسب و کار، درآمد و هزینه ها  است برنامه C.را ادامه دهید.

مزایا و معایب هر دو رویکرد – اگر استخراج برای شما  یک سرگرمی است ، دیگر،موضوع در آمد نیست  مالیات خوداشتغالی  ۱۵٫۳٪ و تنها مالیات بر درآمد معمولی است، اما کسورات کمتری  در مقابل در آمدتون دریافت می کنید و کسورات دریافتی شما، ارزش کمی دارند. گر استخراج به منزله کسب و کاراست،درآمد کسب و کار، کسورات با ارزشتری دارد. اما شما مجبور به پرداخت مالیاتی هستیدکه شامل حقوق و دستمزد که (خود اشتغالی) حدود ۱۵٫۳٪ است و علاوه براین، مالیات بر درآمد عادی را هم باید بپردازید.

اگر در آمدی که کسب کردید، گزارش ندهید چه می شود ؟ آیا واقعا باید هر تراکنش را گزارش باید داد؟

آی آر اس که  با ارز رمزگذاری شده به عنوان یک دارایی رفتار می کند که ما می توانیم برخورد آی آر اس  با  مردمی که تجارت روزانه و فروش سهام و بیشتر تراکنشهایش را که دارند را گزارش نمی دهند را ببینیم  در حالی که شما باید تا حد ممکن در این مورد دقیق باشید، ارزیابی کردن خوب است، اگر گزارشات دقیق نباشد ،به خصوص درمورد هزینه های اساسی. شما نیاز دارید در زمینه قیمتهای گذشته تحقیق کنید و منطقی باشید، اما  آی آر اس خیلی بهتر از شما با کمی بر آورد منطقی در مقایسه با هرچیزی که گزارش نمی شود، این کار را انجام می دهد،. مطمئنا، آنها تصمیم  گرفتند به حسابها رسیدگی کنند  و شما با برخی  از این موارد خاص مخالف هستید، اما اگر بتوانید صداقت حود را نشان دهید  و تلاش درجهت  پیشرفت داشته باشید، اعتبار زیادی به دست می آورید.

با این حال، گزارشات مربوط به هر تراکنش  – بله، متاسفانه -واضح است که شما باید این کار را انجام دهید، حتی اگر صدها یا هزاران تراکنش انجام شده. معامله گران سهام باید چندین دهه قبل را بررسی کنند و هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم که آی آر اس هر چیز کمی را ااز جامعه ارز رمزگذاری شده می پذیرد. اگر شما گزارشاتی دارید یا هر روش منطقی که به آن گزارشات  دسترسی پیدا می کنید آنها راارزیابی کنید، باید هر تراکنش را اطلاع بدهید.

 

اگر من به تو اعتماد نکنم چه می شود؟

خوب، ابتدا اجازه دهید بگویم من به شما ایمان ندارم که همه روشهای به کار رفته رادر آخر این بخش  جمع آوری کردید. ممنون از این که صادقانه گوش می دهید شما تشویق میشوید تا نوشته های دیگر که راهنمایهای صادقانه کردند را بخوانید( بیشتر.راهنمایهای آی آر اس و چامعه ارز رمزگذاری شده) .در حالی که بخش خاصی از جامعه رارزرمزگذاری شده به نظر می رسد معتقدند که  یکی از مزایای ارز رمزگذاری شده این است که از تمام  مقررات دولتی دوری می کند (از جمله مالیاتها)، به نظر می رسد که بسیاری از بازارهای ارز دیجیتال ، راهنماهای مالیاتی دقیق و منطقی دارند.احتمالا انعکاسی از  عدم اطمینان نسبت به  قانون مالیاتی است که اساسا پیچیده تر از کمک نکردن به افراد غیر قانونی که مالیات گریز هستند.

 

مترجم: سرکار خانم فروردین

حق ترجمه و نشر محفوظ است

همچنین ببینید

وزارت دادگستری آمریکا مخفی کردن تراکنش بیت کوین را جرم دانست | استخراج ارز دیجیتال | ماینینگ | دستگاه ماینر | ارز دیجیتال | بیت کوین | اتریوم | اسیک ماینر

وزارت دادگستری آمریکا مخفی کردن تراکنش بیت کوین را جرم دانست

وزارت دادگستری آمریکا مخفی کردن تراکنش بیت کوین را جرم دانست : وزارت دادگستری ایالات …

استخراج ابری