خانه / اخبار جهان / رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از مزایای ارزهای دیجیتال می‌گوید

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از مزایای ارزهای دیجیتال می‌گوید

بالاترین مقام رسمی کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا SEC)  ) بمنظور نرم کردن موضع خود در ICO (عرضه اولیه سکه وارز)  حضور یافت. در روز پنج شنبه  رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا Jay Clayton  به دانشگاه پرینستون رفت وادعای متقلب بودن تمامی  ICOها را رد نمود. او در جواب این سئوال که آیا اقدامات موسسه او بر ضد موسسات پروژه های بلاک چین است گفت: قطعا خیر و در تایید پاسخ خود این ایده را که تمامی ICO ها متقلبند؛ رد نمود.

Clayton در طی صحبت‌هایش به مبحث ارزهای دیجیتال و عرضه اولیه سکه و ارز نیز گریزی زد. مطلب قابل توجه در اظهارات قبلی او در ماه فوریه این بود که او معتقد بود که ICO ها صلاحیت برقراری امنیت را دارند.

در حقیقت Clayton صحبتش را با انجمن دانشجویی این گونه آغاز نمود: من باور دارم که دفاتر کل حسابرسی فنی پیمانی شگفت انگیز با موسسات مالی بسته اند.

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا اظهار داشت؛ گام‌هایی که توسط موسسه او در ماه های اخیر برداشته شده می‌تواند به پیشرفت این موسسه کمک نماید. وی همچنین خطاب به شرکت‌کنندگان گفت: آیا این پیشنهاد در واشنگتن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا می‌تواند تاثیر نامطلوبی بر روی دفاتر کل حسابرسی فنی در مناطق دیگر بگذارد؟ سپس پاسخ داد: جواب سریع من به این سئوال این است که امیدوارم به واقع کمک کننده باشد. زیرا برخی از افرادهنوز این تکنولوژی را یک فریب می‌دانند. تاریخ نشان می‌دهد که دولت خشونت را بر روی این تکنولوژی کم نموده است. او افزود من فکر می‌کنم که اگر ما از این مظنون بودن دست برنداریم با یک خطر جدی روبرو خواهیم شد. این خطر؛ مقرراتی است که بصورت سخت‌گیرانه‌ای این تکنولوژی جدید را محدود می‌کند.

 

مطرح کردن فواید توکن‌ها:

در جای دیگر Clayton در مورد گسترش اصطلاحات علمی این تکنولوژی بحث نمود. یکی از موضوعاتی که وی در مورد فروش توکن ها تذکر داد سعی در طبقه بندی آنها بر حسب فواید توکن‌ها بود. او گفت: موضوعی که در مورد توکن‌های کاربر گفته نمی‌شود امنیت آنهاست. شاید حراج نمودن توکن‌ها و محصولات مشابه آنها به این دلیل باشد. علیرغم اینکه بواقع آنها از امنیت بالایی برخوردارند.

او در جمع دانشجویان در روز پنج شنبه اظهار داشت: اگر قرار باشد پیشنهادی داده شود توکن کاربرمی‌تواند پیشنهاد خوبی به عنوان یک وسیله‌ی امنیتی باشد. Clayton همچنین توصیفی از تفاوت بین توکن‌های کاربر و توکن‌های امنیتی داشت. او گفت: اگر من یک توکن لباسشویی برای شستشوی لباس‌هایم داشته باشم شاید این نتواند پشتوانه ای برای آینده من باشد؛ اما اگر من مجموعه ای از ده توکن لباسشویی داشته باشم که همه آنها پیشرفته باشند؛ می‌تواند سرمایه‌ای برای آینده من باشد. بنابراین من آنها را می خرم تا بتوانم در آینده و در موقع لزوم آنها را بفروشم. او اظهار داشت که چنین توصیفی از توکن‌ها ممکن است در گذر زمان تغییر یابد. در ادامه او افزود: حال با این توصیف، پیامدهای استفاده از یک توکن لباسشویی در طول زمان به چه شکل است؟ پیامدهای استفاده از این توکن در طول زمان متغییر است. این پیامد می‌تواند برای شما بعنوان یک سرمایه برای آینده باشد یا بسته به شرایط اینگونه نباشد. او همچنین اظهار داشت: بعلاوه مردم احتمالا ارزهای دیجیتال برتر را هنگام توسعه‌ی انواع برنامه‌های مختلف با تکنولوژی پیشرفته تجربه کرده‌اند.

با این تعاریف آیا قدرت یک توکن بعنوان یک سرمایه می‌تواند رشد این صنعت را دگرگون سازد. فقط به این خاطر که یک توکن امروز به عنوان یک سرمایه محسوب می‌شود؛ نمی‌توان گفت که این توکن در آینده نیز همین‌گونه خواهد بود. البته عکس آن نیز صادق است.

همچنین ببینید

بازگشت بیت کوین

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟

بازگشت بیت کوین از کف قیمتی ۶ هفته‌ای؛ حرکت بعدی چیست؟ با بازگشت بیت کوین از …

استخراج ابری