خانه / اخبار جهان / بیت فلایر، سازنده یک زبان برنامه نویسی را به عنوان راهنما، استخدام کرد.

بیت فلایر، سازنده یک زبان برنامه نویسی را به عنوان راهنما، استخدام کرد.

BitFlyer ، سازنده یک زبان برنامه نویسی را به عنوان راهنما برای کمک در طبقه بندی امور و سرمایه گذاری های بلاکچین، استخدام کرد.

مدیر عامل ارشد Bartek Ringweski در مصاحبه ای گفت: Tom Love ، همکار سازنده زبان برنامه نویسی Objective-C -که به طور ویژه برای سیستم عامل های OSX و iOS استفاده شده است – توصیه می کند که  راه اندازی ارز دیجیتال بر دو وجه مبتکرانه استراتژی و تکنولوژی انجام شود.

رینگوِسکی (Ringweski) گفت : بیت فلایر (bitFlyer) امیدوار است با استفاده از تجربه تام لاو ، در جهت کمک به ساختن بلاکچین خصوصی او ‘miyabi’ ، که آن را « سریع ترین بلاکچین در جهان » نامیده است و ظرفیت سازماندهی ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تراکنش در ثانیه را دارد، فعالیت کند.

رینگوِسکی همچنین بیان می کند : کمپانی هم اکنون امیدوار است که «یک زبان برنامه نویسی که به توسعه دهندگان امکان برقراری ارتباط با miyabi را بدهد» ، ایجاد کند.

تام لاو در پاسخ به این سوال که این زبان به چه صورت باید باشد، گفت :

« من تعصب زیادی نسبت به چیزهایی که درک آن ها ساده و آسان است و همچنین در زمینه خود موفق هستند، دارم. بنابراین امیدوارم که به بیت فلایر دقیقا در همین روش، کمک کنم.»

تام لاو کار خود را در شرکت برق کل آغاز کرد و همچنین موقعیت خود را در مدیریت اجرایی ITT ، IBM و Morgan Stanley حفظ کرد. اما نقش او در اداره بیت فلایر، اولین مجاهدت او در صنعت بلاکچین می باشد.

علاوه بر این، تام لاو اشاره کرد که این کمپانی متناسب با طبیعت است.

او گفت : « من سابقه برقراری ارتباط با فناوری های مهم را از دهه ۱۹۷۰  دارم. و این مورد نیز به طور مشابه یک فناوری مهم و قابل توجه به نظر می رسد. »

رینگوِسکی  نیز در این زمینه گفت : تجربه تام لاو به توسعه شرکت کمک می کند. هرچند که شرکت در حال حاضر، خدمات تبادل را در ۴۳ کشور ایالات متحده (U.S.) ، ژاپن و اتحادیه اروپا (EU) ارائه می دهد.

او گفت: « لاو انسانی بزرگ برای کمک به ما در زمینه فنی است. و همچنین می توان از تجربه او در زمینه کسب و کار و قوانین، نفع ببریم. او در فضا های بسیار مرتب کار کرده است. »

لاو نیز توضیح داد : « من سابقه کار در شرکت های بزرگ و راه اندازی شرکت های کوچکی را دارم که دارای تفاوت هایی است. » همچنین اضافه کرد :

« بنابراین، من دارای تجربه و قرارداد های فراوانی هستم و می توانم به شیوه های گوناگون برای شرکت سودمند باشم، همانطور که در گذشته برای سایر شرکت ها بوده ام.»

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری