خانه / اخبار جهان / بررسی چگونگی عملکرد توکن ها و ایجاد جهانی نقدی تر

بررسی چگونگی عملکرد توکن ها و ایجاد جهانی نقدی تر

این سرمقاله درباره چگونگی این امر که توکن سازی از همه چیز در دنیای رمزنگاری، دنیای قابل درک تری را می سازد، توضیح می دهد. بازار های جدید به طور اساسی دینامیک تجارت جهانی را در جهت پیشرفت تغییر می دهند.

دیروز تبلیغی را دیدم که پیشنهاد فرصتی برای خرید مالکیت جزئی در آثار یک هنرمند داده بود و این مرا به فکر فرو برد…

مقدار ۲۵۶ تریلیون دلار سرمایه در دنیای واقعی وجود دارد. بیشتر این دارایی ها هنوز توسط کاغذ معنی می گیرند و بیشتر به صورت غیر نقدی هستند. با این حال با ظهور بلاکچین، مالکیت از آنالوگ به سمت دیجیتال حرکت می کند و پیش بینی می شود که شاهد انتشار تریلیون ها سرمایه غیر نقدی به سمت بازارهای قابل نقد خواهیم بود.

Liquidity به توانایی یک سرمایه برای به آسانی تبدیل شدن به پول نقد ، منسوب است.

 

ایجاد توکن جدید:

توکن های موجود در زنجیره که دارایی های دنیای واقعی را نشان می دهند ، اغلب توکن های امنیتی هستند. در بسیاری از موارد این توکن ها همانند اوراق بهادار سنتی (مانند سهام) هستند که امروزه در بازار به صورت دیجیتالی نمایش داده و معامله می شوند. tokenization یک دارایی به روند تبدیل اوراق بهادار(Securitisation) نیز، شباهت هایی دارند. همانطور که سرمایه داران مالکیت کسری از دارایی را به فروش می رسانند. ( تبدیل اوراق بهادار در ۱۰۰ سال گذشته وجود داشته است و سوختی برای بحران مالی سال ۲۰۰۸ بود. زمانی که بانکدارها به اوراق بهادار تبدیل ، و تریلیون ها دلار از وام های رهن وثیقه که کاملا از مشخصات ریسک های اساسی وام ها جدا شده بودند، فروختند. (توضیحات بیشتر)

در این جا این سوال مطرح می شود که آیا توکن های امنیتی واقعا متفاوت با اوراق بهادار هستند یا تنها مقررات تمدید اوراق بهادار هستند؟ اعتقاد نویسنده این است که با توجه به طراحی ساختاری بلاکچین که هزینه های معامله را از طریق یک رکورد ناپایدار مالکیت کاهش می دهد، توکن های امنیتی نیز  نوآوری قابل توجهی را ثابت می کند که باعث دگرگونی تجارت جهانی شود. ( توضیحات بیشتر)

با حذف واسطه ها و تعبیه اجرا و رعایت قانون در دستورالعمل قرارداد هوشمند، توکن ها سهولت تقسیم پذیری را افزایش می دهند و انتقال هزینه های جهانی را کاهش می دهند.

در نتیجه ، توانایی ما در تجارت دارایی های دنیای واقعی که در حال حاضر غیر نقدی هستند، باید به میزان قابل توجهی افزایش یابد. موج ICO ( عرضه اولیه کوین )که یک امر واقعا جهانی بود. (شاید آن چیزی که واقعا باید باشد.) در آینده ای نه چندان دور، ممکن است در جهانی زندگی کنیم که مردم از تمام نقاط جهان، همه چیز را از مالکیت کسری درآمد های آینده کریستینو رونالدو به ساختمان اداری منهتن تبادل کنند. هر مقدار دارایی قادر خواهد بود که بر روی طیف نقدینگی قرار گیرد و قابل معامله باشد.

اثرات نظم دوم که از این افزایش نقدینگی ناشی می شود می تواند لژیون باشد. پیش بینی می شود که تخفیف نقدینگی برای دارایی های غیر نقدی تاریخی عمیق تر می شود و مدیران سرمایه های غیر نقدی مجبور به نوآوری می شوند. بازار های جدید برای دارایی های کم بهره و غیر نقدی که قبلا غیر قابل دسترس بودند، ظاهر می شود. مانند معدن الماس و چاپ های کربنی. تجارت مرزی افزایش خواهر یافت. بودجه فناوری به طور غیرمتمرکز بیشتر می شود و نگهبان های IPO (عرضه اولیه سهام) ممکن است حذف شوند. همانطور که مدل ICO خود رابه عنوان یک جایگزین ثابت می کند. و تاجران ممکن است زمین را مالک شوند. (توضیحات بیشتر)

عرضه اولیه کوین (ICO )، یک شیوه جمع آوری پول است. که از طریق ایجاد و فروش یک کوین دیجیتال یا توکن برای تامین بودجه توسعه انجام می شود.

ساختن یک پل قانونی بین بلاکچین ها و سرمایه های دنیای واقعی، بزرگترین مانع را ثابت می کند. زیرا این امر به طراحی نهاد های جدید قانونی در حوزه قضایی و قوانین مالیاتی، نیاز دارد. و همچنین واکنش دولت به این موارد واضح نیست. با توجه به این که قوانین بسیاری برای محافظت از سرمایه گذاران غیر مجاز وجود دارد. با این حال، اگر این موانع برداشته شود، ممکن است سرمایه های جهان به سرعت قابل نقد شود. اگر شما در حال ساخت هر چیزی برای تسهیل این اختلال هستید، لطفا در تماس باشید.

 

 

مترجم:سرکار خانم کلماتی

حق ترجمه محفوظ است

همچنین ببینید

ماینینگ

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند

فعالیت کم خریداران هم‌زمان با سقوط ارزش کل بازار؛ کسی در کف‌های جدید خرید نمی‌کند …

استخراج ابری