خانه / مجله / آنالیز Naviaddress ICO

آنالیز Naviaddress ICO

آنالیز (Naviaddress ICO): با بررسی جامع و تجزیه و تحلیل (Naviaddress ICO) قرار است تا تغییر اساسی در آدرس این سیستم ایجاد شود.

 

بررسی اجمالی

هدف Naviaddress ایجاد سیستمی با  آدرس یکپارچه است که فراتر از مرزهای فیزیکی و مجازی باشد. گسترش تکنولوژیی  ثبت شده  Naviaddress  است  می تواند در هر موقعیت و یا هر مکانی با همان موقعیت جغرافیایی آدرس دیجیتالی،  را دقیقا ارسال کند.   

به جای آدرس های پستی طولانی و گاهی اوقات، خیلی سخت می توان طول و عرض جغرافیایی آن آدرس را با دستگاه مخنصصات بدست آورد ، می توانید هر مکان و موقعیت  را تنها  با استفاده از یک شماره دیجیتال تشخیص دهید.

 

Naviaddress سعی دارد تا ۳ موضوع   اصلی را حل کند:

۱- فقدان آدرس: نزدیک به ۳/ ۲ ازجمعیت جهان آدرس ندارند. یک راه حل جهانی وجود دارد که با استفاده از یک رشته اعداد می توان این در را بروی میلیاردها نفر در سراسر جهان باز کرد، تا بدون هیچ هزینه ای از خدمات پستی استفاده کنند.

 1. ناکارآمدی در تحویل پستی: مشکلات جهت یابی به دلیل آدرس اشتباه و رسیدگی به مواردی که تحویل پستی خسارات مالی به خرده فروشان و صاحبان صنایع ایجاد کرده است. Naviaddress یک سیستم آدرس مورد اعتماد را ارائه داده است که می تواند خسارات مالی که ناشی از اشتباه است را کاهش دهد.
 2. ترویج گردشگری بین المللی: Naviaddressبرای احراز هویت و دسترسی آسان برای کسب و کارهای محلی و بازارهای خرده فروشی از آدرس نمادین  جهانی استفاده می کنند  که با اعدد شمارشی  بدون موانع زبان ارائه می شود.. کسب و کار می تواند آدرسهای زیادی که نیاز است در کوتاهترین زمان ایجاد کند. احتمالا بازدید کننده های زیادی نیز دارند.

 

برنامه های کاربردی

سیستم آدرس Naviaddress با تکنولوژی ثبت شده، آدرس عددی ساده را به هر مکانی در سطح جهان ارسال می کند. به عنوان مثال:

برج ایفل

Naviaddress به ۴ دسنه، طبقه بندی شده است که عبارتند از:

 1. رویه Naviaddress: آنها موضوع های پویا را نشان می دهند که ممکن است از جایی به جای دیگر منتقل شوند. همچنین معمولا برای هر مکان خاص در هر زمان معینی به کار برده شوند، مانند یک نقطه در پارک، ایستگاه اتوبوس یا یک خانه درختی. خالق این آدرس، در صورت تمایل می تواند به راحتی آن را به مکان دیگری منتقل کند،. Naviaddress: برای کاربران هزینه ای ندارد.
 2. Naviaddress پستی: آنها موضوعات ساکن را نشان می دهند، از جمله ساختمان ها، ساختارها یا مکان ها را نشان می دهند. کاربران نمی توانند Naviaddress پستی را ایجاد کنند، زیرا قبلا ساخته شده اند و در حال حاضر در آدرس های پستی موجود هستند. کاربران می توانند از Navanddresses پست برای استفاده های مختلف از جمله سفارشات تحویل، تاکسی های اوبر(۱) و تجارت الکترونیک استفاده کنند.

 (Uber) یک سرویس هم سفری آنلاین مستقر در سان فرانسیسکو است. اپ موبایل تلفن هوشمند (۱) اوبر به‌طور خودکار، مسافرین را با نزدیکترین راننده مرتبط می‌سازد و موقعیت مسافر را به راننده می‌فرستد

 1. Naviaddress جهانی: آنها موضوعات متحرک را نشان می د هند. Naviaddress جهانی، می تواند مورد استفاده شرکت های چند ملیتی که نهادها و مشترکین متعددی که زیر محموعه آنهاست، قرار بگیرد .
 2. حق بیمه Naviaddress: سفارشی کوتاه – معمولا ۵ -۱ رقم است که برای کسب و کارها و نهادهایی که می خواهند Naviaddress به راحتی حفظ کنند، ایده آل است.کاربران همچنین می توانند داده های خاص کاربر را در Naviaddres ادغام کنند که توسط قراردادهای هوشمند طراحی شده اند، حق بیمه Naviaddress رایگان نیست و کاربران نیاز دارندکه توکن های بومی خود را به دست آورند.

 

متمایز منحصر به فرد

* باز سازی سیستمی که تمایل به تغییر ندارد: Naviaddress یک سیستم ازهم گسیخته و قدیمی است که پیشرفت کمی دارد؛ متد طول وعرض جغرافیایی را برای مختصات موقعیت جغرافیایی و آدرس های پستی استفاده می کند. برای مکان های خاص، طول و عرض جغرافیایی مناسب نیستند و دو بعدی هستند. اگر شما در طبقه ۶ یک ساختمان اداری قرار دارید،شما نمی توانید با استفاده از مختصات طول وعرض جغرافیایی پیتزا سفارش دهید. در سراسر کشور، آدرس های پستی استاندارد نیستند، اطلاعاتی که برای شناسایی مکانها در اختیار است کافی نیست و الگوریتمهای نقشه برداریوجود ندارد. سیستم Naviaddress یک راه حل ساده و جهانی مطرح می کند و این راه حل مختص موقعیت های جغرافیایی نیست بلکه تنها با استفاده از تعدادی رقم، یک مکان را توضیح دیجیتالی می دهد  .

* در درون داده ها فرا داده ( متادیتا)(۱) قرار دارد : انواع داده ها درون یک آدرس، پیشنهادی  منحصر به فرد است که می تواند دقت موقعیت جغرافیایی را افزایش دهد. و درک مسنقیمی از به کار گیری قابلیت های قراردادهای هوشمند را نشان می دهد که تکنولوژی بلاک چین آن را ارائه می دهد.

(۲)فراداده،داده‌نما یا مِتادیتا به انگلیسی: Metadataبه آن دسته از داده‌ها گفته می‌شود که جزئیات یک دادهٔ دیگر را تشریح می‌کند. به عبارت دیگر فراداده‌ها، داده هایی هستند در باره  داده‌های دیگر. برخی این واژه را اَبَرداده  یا فوق‌داده هم ترجمه کرده‌اند.

  سودمندی توکن

طبق گزارش اوراق سفید(۳) توکن های NVVT به عنوان ارزی است که برای خرید حق بیمه  Naviaddress استفاده خواهند شد.. با حق بیمه Naviaddress کاربران از حقوق ذیل برخوردار می شوند:

*اختصاص دادن یک مکان فیزیکی به حق بیمه Naviadtress ؛

* اختصاص دادن انواع اضافی از متادیتا به حق بیمه Naviaddress ؛

* تغییر محل و حق بیمه Naviadtress که با متادیتا  مرتبط شده

* مبادله حق بیمه Naviadtress در بازار حراج ثانویه

این به این معنی است که شما با به دست آوردن حق بیمه  Naviaddress که قوانین آن در بالا ذکر شد، فقط می توانید از NVT استفاده کنید. گر چه، اشکال بزرگی که این قانون دارد این است که موارد مصرف توکن های NVT را تضعیف می کند. کسانی که Naviaddress نرمال را می خواهند، دیگر نیازی به استفاده یا خرید توکن های NVT ندارند. گمان می شود، اکثر کسانی که آدرس های حق بیمه را در اختیار دارند ، مایل هستند که به یاد آوردن آدرس ها آسان و یا زبیا  و جذاب باشند.

(۳) اوراق سفید نوعی گزارش معتبر یا راهنما برای کمک به خوانندگان است که به منظور درک یک مسئله، حل یک مشکل، یا اتخاذ یک تصمیم تدوین می‌گردد. از اوراق سفید در دو حوزه اصلی استفاده می‌شود: دولت و بازاریابی کسب‌وکار به کسب‌وکار به انگلیسی: business-to-business marketing). سه نوع اصلی اوراق سفید عبارتند از:

 1. بازاریابی
 2. فناوری
 3. دوگانه

——————————————————————————

به عنوان مثال، به جای اینکه  Naviaddress از ۴۳۹۲۷۴۹،تشکیل شود یک آدرس حق بیمه ممکن است با عنوان کسب و کار،متشکل از ۲۲۲۲ باشد.

قوانین  Naviaddress از طریق مزایده

ادرس مالک                                   قرارداد مزایده                                          پلت فرم

پیشنهاد کننده

همانطور که در بالا نشان داده شده است، برای کاربران یک روند مزابده توسط قراردادهای هوشمند طراحی شده است که Naviaddress در بخش خاصی قرار گرفته ، هر زمانی که کاربر حق استفاده از Naviaddress سفارشی را بپردازد توکن های NVT از بین می رود یا به عبارتی می سوزند.

کلا، اگر تعداد کاربران زیاد باشد ضرورتا به این معنای نیست که تقاضای برای توکن ها نیز زیاد است، زیرا اکثر کاربران ممکن است فقط علاقمند به Naviaddress نرمال باشند و نیازی به توکن های  NVT تدارند. گرچه ، مکانیزم سوزاندن زمانی اتفاق می افتد که کاربرحق استفاده NVT را بپردازد (این توکن ها خواهندسوخت) به دلیل حق استفاده از Naviaddress می تواند منجر به کاهش عرضه NVT شود.

در این رابطه می بینیم که این پروژه به دلیل تاثیرات شبکه می تواند سودمند باشد، زیرا  پایگاه کاربران زیاد به معنای این باشد که میزان از بین رفتن یا به عبارتی میزان سوزاندن NVT بیشتر است که با استفاده بیشتراز Naviaddress قیمت ها هم بیشتر می شود.

تیم

Naviaddress توسط یک تیم قوی اداره می شود وآنها تجربه زیادی در زمینه مدیریت و بخش تکنیکی این سیستم دارند. بنیانگذاراران شرکت، دیمیتری مویسیف، بیش از ۱۷ سال پست مدیریتی، که پست مدیر عاملی را در دستگاه های Yota را  برعهده داشته. بررسی نشان می دهد که او در عرض ۲ سال Yota را به ارزش ۲۰۰ میلیارد دلار سوق داد.

معمار بلاک چین Naviaddress – میشل زلین همچنین تجربه زیادی  در توسعه نرم افزار و بلاک چین داشت  در حالی که دیمیتری سوک هانوپست سرپرستی فن آوری اطلاعات را در اختبار داشت و در زمینه ژئو سرویس و طراحی کاربردی نقشه کشی تجربه کافی داشت که برای مفاد Naviaddress ارزش افزوده زیادی محسو ب می شود که توسط یک عده از اشخاص که تجارب زیادی در این زمینه داشتندپشتیبانی شد.که  شامل استاد علوم اطلاعات و چندین سرمایه گذاری ، متخصصین شرکت ،Naviaddress  تیم نیرومند را حقظ کرد که مزایا اولویت(FMA) را ثابت نگه داشته شود.

مشاوران و سرمایه گذاران

Naviaddress مجذوب این لیست مشاورین معتبر شده است که شامل چند مدیر اجرایی شرکت، چندین مدیر عامل اجرایی بلاک چین وشرکت های فناوری اطلاعات بودند. این شاخصی خوبی است که قدرت Naviaddress  را نشان دهد و  توسط افراد برجسته مدیریت صنایع حمایت می شوند.

کشش

در  اواخرسال ۲۰۱۶ سیستم  Naviaddress رو به گسترش بود، برنامه خودش را از طریق آندروید و آی فون در بازار عرضه کرد. این انتشار، اثبات مفاد تکنولوژی ثبت شده این سیستم بود، بدون اینکه با هر بلاک چین و قرارداد های هوشمند ادغام بشود.در اینجا اعداد را نشان می دهد:

 ۲٫۵ میلیون دلار آمریکا

انجل وسید، در سال ۱۷-۲۰۱۵

۵۰۰ میلیون دلار آمریکا                                  ۱٫۳ میلیون دلار آمریکا

تمام آدرس های تائید نشده در این سیستم           کسب وکار (Naviaddress)

                                                                 در این سیستم                            

۱٫۵ میلیون دلار آمریکا                                        ۶۰  هزار دلار

نوی ادرس (Naviaddress)در این سیستم             کاربران برنامه ها را ثبت کرده اند

نکته ی قابل توجه این است که Naviaddress دارایی انجل وسید را ازYSD به ۲٫۵ میلیون دلار رساتدند و این امر حمایت از سرمایه گذاران ( منظور سرمایه گذاران سازمانی یا فردی نیست) را درراستای تکنولوژی نشان می دهد تا این تکنولوژی را دنبال کنند. همیشه حمابت خوب است، زیرا باعث  اعتماد به نفس می شود.

با آماری که از برنامه خود ارائه داده اند، از مجموع ۱٫۵ میلیون نفر بیش از ۶۰ هزار کاربر فعال Naviaddress از این برنامه استفاده می کنند. به طور شگفت آور، بیش از ۸۰٪ برنامه کاربردی   Naviaddress ازآدرس های کسب و کار تشکیل شده است. این مهم است چون معمولا حق بیمه Naviaddress از کسب و کار به دست می آید و نیاز دارد که از توکن های NVT  استفاده کند. بدون شک این می تواند سود این کوین را افزایش دهد.

در مجموع، یک برنامه به مدت  ۱٫۵ سال در برنامه کاربردی بازار بوده است، Naviaddress نشان داده است که  این مولد،کشش خوبی برای تکنولوژی خود دارد.

نظرات مشتریان

Naviaddress نظر سنجی زیادی از این برنامه کاربردی کرد.کلا از مجموع ۷۲۱ نفر که در مورد اندروید نظر سنجی شدند ۵ /۳ .۴ و در مورد ورژن اپل IOS رتبه۵ /۵ از ۸ را کسب کردند.

انتشار بتا:

Naviaddress در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۸ ورژن پلتفرم خود را منتشر کرده است. در اینجا نگاهی به نسخه بتا آنها می اندازیم:

Naviaddress ورژن بتا را با چندین ویژگی بیان می کند که شامل:

*دستاوردهای که حاصل آزمایش NVT با آزمون ETH

 • خرید فدرال و Naviaddress جهانی با آزمون NVT
 • الحاق متا دیتا برای (Naviaddresses) که بدست آمده
 • تغییر مالکیت naviaddress

مشارکتهای استراتژیک

Naviaddress با چندین غول بزرگ مشارکت کرد، گرچه، مدت زمانی از این مشارکت نمی گذرد. Naviaddress در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۶ سیستم آدرس خود را با Uber ادغام کرد. در سال ۲۰۱۷، Naviaddress با Booking.com– حرکتی بزرگ به سمت وب سایت – برای ایجاد ۱٫۳ میلیون استاندارد و ۱،۳۲۷ حق بیمه Naviaddress برای هتل ها و اموال شریک شدند، که توسط Booking.com جمع آوری شد. و در دسامبر ۲۰۱۷، Naviaddress با DPD، همکاری کرد، که دومین نقش را در بازار تحویل پستی دراروپا ایفا کرد، تا در تاریخ  فوریه ۲۰۱۸ اقدام به یکپارچگی این پروژه کند.

۲۰۱۵     مشارکت Naviaddress به ثبت رسید.MVPپیشرفت کرد،Angel 500 هزار دلار افزایش یافت.

۲۰۱۶   اولین برنامه کاربردی  با  UBERانتشار یافت.

 ۲۰۱۷  در سه ماهه اول،   SEED  ۲میلیون دلار دریافت کرد.

۲۰۱۷  در سه ماهه دوم، مشارکت استراتژیک با Booking com

۲۰۱۷ در سه ماهه سوم،کاربر برنامه کاربردی Naviaddress به۱۰۰٫۰۰۰ کاربر رسید

۲۰۱۷ در سه ماهه سوم، پروتکل بلاک چین Naviaddres شروع به پیشرفت کرد

۲۰۱۷ در سه ماهه چهارم، تولد یک رویداد بود، TGE,NVT مبادله های ارزشمندی شدند

۲۰۱۸ در سه ماهه اول،   دفتر کل Naviaddress حق استفاده از قراردادهای هوشمند Naviaddress  را به دست آورد

۲۰۱۸ در سه ماهه دوم،  اجرای پروتکل بلاک چین با برنامه کاربردی

۲۰۱۸ در سه ماهه دوم،   اقدام به یک برنامه انگیزشی برای یک پلت فرمی جدید با فضای آزاد

۲۰۱۸ در سه ماهه سوم، انتقال قراردادهای هوشمند

۲۰۱۸ در سه ماهه سوم- سه ماهه جهارم، ادغام کسب وکار و مشارکت اولیه (AirBnB, Alibaba, DHlT Amazon  و ….)

نگاهی به این طرح Naviaddress  بیاندازید، می توان نتیجه گرفت که این پروژه با سرعت قابل توجهی در حال پیشرفت است. در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، این پروتکل بلاک چین با همان برنامه های کاربردی فعلی خودش، پیشرفت خواهد داشت . این سرعت زیاد در مقایسه با دیگر پروژه های ICO است، که معمولا به زمان  بیشتری برای پیشرفت بلاک چین احتیاج دارند.

اقتصاد توکن

یک نکته قابل توجه این است که ۸۳% این توکنها یی که در اختیار Naviaddressبوده (شامل توکنهایی که NTV) قفل شده، تا اطمینان حاصل شود که  تیم کمتر در معرض خطر است.

جزئیات کلیدی
نماد توکن NVT
کل عرضه توکن NVT1000.000.000
توکن هایی که برای فروش پیشنهاد شده (۳۵%) NVT400.000.000
هارد کپ ۲۰میلیون دلار
قیمت ICO                                    INVT=0.05دلارآمریکا
لیست سفید بله
ارز مورد قبول اتریم، بیت کوین، فیات
دوره اصلی مارچ۱ –مارچ۳۱

هارد کپ برای Naviaddress پایین ترین سطح را در بازار ICO  (۳)دارد، که همیشه یک شاخص مثبت از خرید با  هدف فروش آن برای کسب سود سریع است . گرچه، برای بدست آوردن سود در این بازار، زمان بیشتری را لازم دارد . در هر صورت برای کسب سود در زمان کوتاه باید احتیاط کرد و منتظر نوسانات بازار باشیم.

—————————————————————————–

(۳)آی.سی.او  (ICO) یک مفهوم نوظهور در پروژه های سرمایه گذاری جمعی (crowdfunding) در صنعت Cryptocurrency و Block chain است. ایکو در واقع عرضه اولیه کوین است، رویدادی که گاها از آن با لفظ “crowdsale” هم یاد می شود و زمانی برگزار می شود که یک شرکت بخواهد Cryptocurrency  یا ارزهای رمزنگاری شده خودش را با هدف تامین سرمایه منتشر کند. در این رویداد معمولا تعداد مشخصی کوین  منتشر می شود.

از سوی دیگر، چنین می توان نتیجه گرفت، به دلیل فاکتورهای ذکر شده، پتانسیل بلندمدتی وجود دارد که از Naviaddress بدست می آید.

* طرح گسترش  پروتکل بلاک چین در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، که زمان زیادی نمانده.

* لیست کنونی همکاران تاثیر گذار و مشارکتهای بزرگتر

* مکانیسم سوزاندن به دلیل روند مزایده، که باعث کاهش عرضه کلی NVT و احتمالا قیمت ها را افزایش می دهد.

 

 

تواناییها

* برطرف کردن نیاز واقعی: از طریق راه حل مبتنی بر درک مستقیم  خود، در مختل کردن سیستم موقعیت آدرس، عمل می کند، Naviaddress  مشکل واقعی را حل می کند و اغلب برآن مشکل اشراف دارد در فضای آدرس هیچ نوآوری وجود ندارد و Naviaddress آمادگی این را دارد که اولین پیشنهاددهنده در این بازار باشد.

* حداقل موانع برای پذیرش: سفارش Naviaddress رایگان است و نیازی نیست که کاربران با ارز دیجیتال و بلاک چین  آشنا شوند تا به شبکه دسترسی پیدا کنند. این روش خوبی است  تا کاربر را به پایگاه کاربری بزرگ فرستاد و پس از آن به منظور کسب درآمد، کاربران  در زیر مجموعه خود قرار گیرند.

* کشش قوی:  از این برنامه استقبال زیادی شده، بالغ بر  ۶۰۰۰۰ کاربر دارد و این میزان رتبه خوبی است. و این پروژه به نظر می رسد که رو به پیشرفت است.

*تیم قوی: اشخاص  باتجربه، باپستهای مدیریتی در زمینه توسعه بلاک چین، دانشگاه و ژئو سرویس.

*مشارکت های عمده: با وجود اینکه مدت زمانی از این مشارکتها نمی گذرد، Naviaddress قبلا با Uber, Booking and DPD. همکاری داشته است. هر کدام از آنها نقش مهمی  در این صنعت داشتند، و در نتیجه راه حلی را که Naviaddress ارائه می دهد را برجسته تر می کند

نقاط ضعف

*بخشی از سودمندی توکن: هر کاربر نیاز ندارد تا از توکن های NVT استفاده کند. فقط کسانی که می خواهند حق بیمه Naviaddress را بدست آورند از NVT  به عنوان وسیله پرداخت استفاده می کنند. لزوما پایگاه کاربری بزرگ با قیمت های بالاتر NVT برابری نمی کند، زیرا تقاضا برای توکن های NVT متناسب با افزایش دلالان و متقاضیانی است که حق بیمه Naviaddress را می خواهند. با این حال، تعداد واقعی (از برنامه خودشان ) نشان داد ه که از کل Naviaddress، بیش از ۸۰٪ ازآدرس های کسب و کارتشکیل شده است، به این معنی است که احتمالا درصد قابل توجهی از این کاربران، مشترکین حق بیمه هستند. علاوه بر این، مکانیزم سوزاندن ناشی از روند مزایده  است، که می تواند باقسمتی از سود توکن برابری کند .

*کمی غلو:  Naviaddress از طریق تبلیغات و پشتیبانی یکی از کانال های رسانه های اجتماعی، به این دستاورد رسیده است و احتمالا به دلیل اشتیاق کم، برای این بازار طولانی مدت  ICOs  است.

خلاصه

Naviaddress یکی از معدود پروژه هایی است که نیاز واقعی صنعت را حل می کند که اغلب به آن اشراف دارد. اولین پیشنهاددهنده این فضا، با تکنولوژی ثبت شده است. احساس می شود که Naviaddress فرصت های زیادی برای تغییر و مدیریت نحوه استفاده از آدرس ها را دارد. اعتقاد بر این است که سایر ارائه دهندگان خدمات که در نحوه استفاده ازموقعیت جغرافیایی موثر هستند، از یک فرم یا دیگر فرمهای سیستم Naviaddress استفاده می کنند.

همچنین ببینید

blockchain-jobs

فرصت های شغلی در حوزه بلاک چین در سال ۲۰۱۹

حوزه بلاک چین در حال تبدیل شدن به یکی از داغ‌ترین زمینه‌ های کاری است. …

استخراج ابری